ورزش 3/ سرمربي بايرن پس از شکست از پي اس جي سه بار مجبور شد در مورد اشتباه مانوئل نوير روي گل اول پاريسي ها توضيح بدهد.
بايرن مونيخ شب گذشته در زمين خود با نتيجه 2-3 مغلوب پي اس جي شد. در ديدار رفت يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان و در هواي برفي مونيخ، بايرني ها خيلي زود و دقيقه سوم غافلگير شدند.
روي نفوذ عالي نيمار و پاس او به سمت راست براي کيليان امباپه، ستاره فرانسوي با پاي راست اقدام به شوتزني کرد. توپ دقيقا به همان جايي رفت که مانوئل نوير قرار داشت و تصور مي شد به راحتي توپ را مهار خواهد کرد اما با اشتباه عجيب اين گلر ملي پوش، توپ از دستان او لغزيد و به درون دروازه رفت. نوير روي دو گل بعدي مقصر نبود ولي اشتباهش روي گل او به گونه اي بود که هانسي فليک سرمربي بايرن در نشست خبري بازي سه بار مورد سوال خبرنگاران قرار گرفت و مجبور به توضيح دادن شد.
نوير در بازي فينال ليگ قهرمانان فصل گذشته يک تنه برابر حملات پي اس جي مقاومت کرد و يکي از عوامل برتري 1-0 تيمش بود ولي شب گذشته اشتباه نادري مرتکب شد.
فليک در توضيح گلي که نوير دريافت کرد گفت:« معتقدم ضربه امباپه خوب و کامل بود و اين دليل اصلي گل شدن توپ بود.»
فليک که نتوانسته بود خبرنگاران را قانع کند، در پاسخ به سوالي مشابه گفت:« ببينيد؛ زمين و توپ هر دو به دليل شرايط جوي، خيس بودند و طبيعي بود که نوير در مهار توپ با مشکل مواجه شود. از اين اتفاقات در فوتبال و در چنين شرايط بد جوي رخ مي دهد و چيز جديدي نيست.»
فليک وقتي با سومين سوال در اين مورد مواجه شد، گفت:« مي توانستيم قبل از اينکه توپ به امباپه برسد، از اين کار ممانعت کنيم اما اين کار را انجام نداديم. متاسفانه نوير اين همه بازي خوب انجام داده ولي به اندازه کافي از او ستايش نمي شود. او هر بازي که چنين گل هايي دريافت نمي کند. نوير يک گلر کلاس جهاني است و به داشتنش افتخار مي کنيم. او فوق العاده براي ما مهم است.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد