آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: شنبه شب رئال مادرید و بارسلونا در چهارچوب رقابت های لالیگا به مصاف هم می‌روند و یک بازی بسیار حساس را برگزار خواهند کرد و باید دید که در آن دیدار چه اتفاقاتی رقم می‌خورد. این بازی از این نظر بسیار مهم است که می‌تواند در تعیین قهرمان لالیگا نقش بسیار ویژه‌ای داشته باشد و برنده‌ی این بازی شانس بالایی برای قهرمانی در لالیگا خواهد داشت.
لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا تمرینات خود را به طور جدی برای این دیدار پیگیری می‌کند و به دنبال گلزنی مقابل رئال مادرید است تا به تیمش برای پیروزی در این بازی حساس کمک کند. او همچنین به دنبال شکستن طلسم ویژه‌ی خود در ال کلاسیکوست. در واقع از وقتی که کریستیانو رونالدو از رئال مادرید رفت و دیگر در ال کلاسیکو ها حاضر نبود، مسی هم نتوانست گلی در ال کلاسیکو بزند.
در واقع آخرین گل لیونل مسی در ال کلاسیکو ها به آخرین حضور کریستیانو رونالدو در این بازی برمی‌گردند که مربوط به بازی برگشت لالیگا در فصل 2017/18 است. باید دید که عملکرد لیونل مسی در بازی مقابل رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی استفانو چگونه خواهد بود و او موفق به شکستن طلسمش خواهد شد یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید