ورزش 3/ بازیکنی در عضویت بایرن قرار دارد که ستاره ای چون روبرت لواندوفسکی فقط در دو روز، دستمزد کل فصل او را به دست می آورد.
روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی در سالهای اخیر به ستاره ای بسیار مهم در بایرن مونیخ تبدیل شده است. مهاجم لهستانی در ترکیب باواریایی ها می درخشد و در کسب شش جام فصل گذشته توسط بایرن مونیخ نقش مهمی داشت.

لواندوفسکی و مانوئل نویر پردرآمدترین بازیکنان بایرن مونیخ هستند که هفته ای 1.7 میلیون یورو دریافت می کنند. اما در سمت دیگر ماجرا می توان به تیاگو دانتاس اشاره کرد. این هافبک جوان که قرضی از بنفیکا به بایرن ملحق شده هفته ای هشت هزار یورو دریافت می کند. یعنی لواندوفسکی در عرض دو روز، دستمزد یک فصل وی را دریافت می کند!


البته قطعا افتخارات، تجربه و سابقه لواندوفسکی با این بازیکن جوان قابل مقایسه نیست. روبرت هشت جام بوندسلیگا، چهار جام حذفی و پنج سوپرجام کسب کرده اما تیاگو 20 ساله که به نظر می رسد نتوانسته در برنامه های تیم آلمانی خود را جای بدهد، در پایان فصل به لیسبون باز خواهد گشت تا به کارش در فوتبال پرتغال ادامه بدهد. به هر صورت مقایسه دستمزد لوا و این مهاجم جوان در نوع خود جالب بود.
بایرن پس از ناکامی در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا باید همه تمرکز خود را روی بوندسلیگا بگذارد تا فصل را بدون جام به پایان نبرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید