تسنيم/ هافبک تيم فوتبال آلومينيوم اراک گفت: در بازي با پيکان مستحق گرفتن ۳ امتياز بوديم.
 معين عباسيان در خصوص تساوي خانگي تيمش برابر پيکان گفت: مي‌دانستيم بازي سختي برابر پيکان داريم چون آنها تيمي هستند که خيلي خوب دفاع مي‌کنند. ما در نيمه اول هم نمايش خوبي داشتيم ولي در نيمه دوم خيلي بهتر فوتبال بازي کرديم، با تمام احترامي که براي پيکان قائل هستم، بايد بگويم که در اين بازي تيم برتر زمين بوديم و استحقاق گرفتن 3 امتياز را داشتيم.
عباسيان در قسمت ديگري از حرف‌هايش در مورد شرايط آلومينيوم اراک در ليگ امسال تاکيد کرد: ما در رده پنجم جدول قرار داريم، اين اولين سالي است که آلومينيوم در ليگ برتر حضور دارد و خدا را شکر که تا الان هم نتايج خوبي گرفته است. ما تيم خوبي داريم که از بازيکناني توانمند و کادر فني توانا شکل گرفته است و مسئولان باشگاه هم تلاش مي‌کنند تا بهترين عملکرد را داشته باشيم. تمام هدف ما اين است که در پايان فصل يک رتبه آبرومندانه را براي آلومينيوم اراک کسب کنيم تا هواداران و مردم اين شهر خوشحال شوند.
هافبک تيم فوتبال آلومينيوم اراک در ارتباط با رقابت فشرده مدعيان قهرماني و اينکه کدام تيم در نهايت قهرمان خواهد شد، عنوان کرد: واقعا نمي‌توان تيم قهرمان را از حالا پيش‌بيني کرد و بازي‌هاي حساسي هم باقي مانده است. هر 3 تيم پرسپوليس، سپاهان و استقلال شانس قهرماني دارند و پيش‌بيني هم خيلي سخت است. البته سپاهان چراغ خاموش کارش را جلو مي‌برد و از طرفي بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و فشردگي اين مسابقات مي‌تواند براي پرسپوليس و استقلال دردسرساز باشد. سپاهان مي‌تواند در بازي‌هاي بعدي از خستگي اين دو تيم نهايت استفاده را ببرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد