آخرين خبر/ مدافع پيشين تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است که اين تيم کيفيتي در اندازه فيناليست ليگ قهرمانان آسيا دارد و در هر گروهي بود، صدرنشين مي‌شد.
سپهر حيدري در خصوص برتري 4 بر صفر پرسپوليس مقابل گواي هند اظهار داشت: همه چيز بازي کاملاً مشخص بود و ما يک مسابقه کاملاً يک طرفه را از پرسپوليس شاهد بوديم و بيش از يک سر و گردن از حريفش بالاتر بود.
وي ادامه داد: نمايشي که پرسپوليس در گروه خودش داشته، نه تنها با گواي هند بلکه با دو تيم ديگر گروه يعني الوحده و الريان هم قابل قياس نيست و از نظر کيفيتي خيلي بالاتر از همگروهانش است.
مدافع سابق پرسپوليس درباره تغييرات در ترکيب اين تيم خاطر نشان کرد: استراحت دادن به يکسري بازيکنان بهترين کاري بود که يحيي گل‌محمدي انجام داد و حتي با تعويض‌هايش سعي کرد به برخي ديگر استراحت بدهد. کار عقلاني بود تا فشار روي همه بازيکنان تقسيم شود. در ديدار مقابل گوا، پرسپوليس هر زمان اراده کرد روي دروازه حريف بود و موقعيت ساخت و به گل هم رسيد. گلزني مهاجمان پرسپوليس خيلي خوشحال کننده بود و استرس از روي آنها برداشته شد و اين مسئله به تيم کمک  خواهد کرد.
حيدري افزود: گوا نسبت به بازي قبل، بازتر بازي کرد و تا زماني که گل اول را از پرسپوليس خورد اين  موضوع ادامه داشت. بعد از گل اول لايه لايه دفاع کردند اما فايده نداشت و پرسپوليس مي‌توانست به جاي 4 گل 6 گل به اين تيم بزند. همين نتيجه هم خوب بود، چون گوا مقابل دو تيم ديگر گل نخورده بود. پرسپوليس توانست لايه‌هاي دفاعي گوا را  باز کند. تيم‌هاي اين گروه ضعيف نيستند، بلکه پرسپوليس تيم با کيفيتي است. اين تيم در هر گروهي هم بود صدرنشين مي‌شد. پرسپوليس تيمي با کيفيت فينال آسياست و اين مسئله جاي تقدير دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد