آخرين خبر/ پس از تعلل بخش بين الملل فدراسيون فوتبال در پاسخ به نامه فيفا در ماجراي داماش و حق رشد جهانبخش، فيفا فدراسيون فوتبال را 10 هزار فرانک جريمه کرده است.
به گزارش فوتبالي، در روزهاي گذشته خبر جريمه 10 هزار فرانکي فدراسيون فوتبال، در رسانه ها منتشر شد اما مشخص نشده بود که فدراسيون فوتبال به اين حکم فيفا اعتراض مي‌کند يا نه. اما ظاهرا فدراسيون فوتبال در دوران سرپرستي بهاروند و دبيرکلي نبي به فيفا نامه زده که اين 10 هزار فرانک از حساب فدراسيون در فيفا کسر شود.
البته اين ماجرا منجر به کنار گذاشتن يکي از اعضاي روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال شده که اين ماجرا اصلا به او ربطي نداشته است و هنوز با مقصران اين قضيه برخوردي صورت نگرفته است. ماحرا مربوط به شش ماه پيش بوده و البته مي بايست همان زمان تعللي صورت نمي گرفته که صورت گرفته است.
در هر حال ديروز خبر آمد که صفي الله فغانپور، مسئول امور حقوقي فدراسيون که پيگير اين ماجرا شده و خواهان ورود کميته اخلاق به اين داستان و برخورد با مديران متخلف درباره از دست رفتن 10 هزار فرانک شده، توسط منصور قنبرزاده سرپرست دبيرکلي فدراسيون فوتبال از کميته حقوقي کنار گذاشته که البته اين خبر تا اين لحظه تاييد نشده است. ديروز خبر آمد که فغانپور به دليل اينکه بازنشسته است، از کميته حقوقي کنار گذاشته شده که ظاهرا او بازنشسته نيست و اين خبر در راستاي پيگيري فغانپور با متخلفان ماجراي از دست رفتن 10 هزار فرانک فدراسيون به دليل تعلل در پاسخ دادن به فيفاست. 
فرانک امروز در بازار 26610 تومان بود و يعني فدراسيون فوتبال به خاطر تعلل در پاسخ دادن به فيفا، دويست و شصت و شش ميليون تومان از دست داده است. بايد ديد کميته اخلاق وارد اين ماجرا خواهد شد يا نه.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد