ورزش 3/ آنتونيو کونته، سرمربي اينتر هنوز تمايلي به حرف زدن در مورد فتح اسکودتو ندارد.
 اينتر در دو بازي آخر خود در سري آ به تساوي 1-1 دست يافته، اما هنوز فاصله اي 9 امتيازي با ميلان رده دومي داشته و بخت اول فتح اسکودتو محسوب مي شود. در نشست خبري پيش از ديدار مقابل ورونا، آنتونيو کونته حريف را رقيبي سرسخت توصيف کرده و مدعي شد نتايج ورونا نشاندهنده کيفيت اين تيم نبوده است.


آنتونيو کونته گفت: "ديداري دشوار برابر تيمي داريم که در اين فصل عملکرد درخشاني داشته است. اگرچه ورونا در فصل جاري نتايج خوبي نگرفته، اما نتايج اين تيم در خور عملکردش نبوده است. ورونا مربي بزرگي به نام ايوان يوريچ در اختيار دارد که با تلاش فراوان شرايط بازيکنان را بهبود مي بخشد، او در فصل جاري چنين کاري انجام داد و اين فصل نيز قادر به تکرار آن بوده است.
ما از هر نظر در حال پيشرفت هستيم و حالا بايد تلاش کنيم تا به خط پايان برسيم. ما براي کسب ذهنيت پيروزي و موفقيت در يوونتوس نيز از صفر شروع کرديم، بنابراين اين اولين تجربه من نيست. گذشته از افکار و ايده ها، چيزي که يک سرمربي بيشتر به آن نياز دارد اين است که بازيکناني پيدا کند که مايل باشند خود را به چالش کشيده و عملکرد متفاوتي ارائه بدهند. ما نبايد نگران باشيم که چه تيمي پشت سر ماست و فقط باشد روي خودمان و پيروزي در بازي هاي پيش رو تمرکز کنيم.
ما در مسير مهمي قرار داريم و تا زماني که اسکودتو را فتح نکنيم، صحبت کردن در مورد آن اشتباه است. تجربه گذشته به من تاکيد مي کند که بايد صبور باشم. اگر لياقت اين عنوان را داشته باشيم موفق به فتح اسکودتو مي شويم. هنوز موفق به کسب عنوان قهرماني نشده ايم و در حال حاضر صحبت کردن در مورد آن احمقانه و در عين حال گستاخانه است."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد