فارس/ 4 ديدار هفته بيست و دوم ليگ دسته اول دوشنبه برگزار مي‌شود. مس کرمان صدرنشين ميهمان تيم نود اروميه است و در يکي ديگر از مسابقات حساس دو تيم تهراني با سرمربيان استقلالي و پرسپوليسي به مصاف يکديگر مي‌روند.
4 ديدار هفته بيست و دوم ليگ دسته اول فوتبال روز دوشنبه برگزار مي‌شود. مس کرمان 41 امتيازي که در صدر جدول قرار دارد به مصاف نود اروميه قعرنشين  در رده هفدهم جدول مي‌رود. سه امتياز مسابقه براي هر دو تيم ارزشمند است و مس‌ مي‌خواهد مقتدرانه به صدرنشيني‌اش ادامه بدهد و نود اروميه هم براي بقا تلاش مي‌کند. مس 4 برد متوالي دارد و با 9 گل خورده مستحکم‌ترين خط دفاع را در اختيار دارد. در آنسوي ميدان نود اروميه  18 امتيازي با 7 گل زده صاحب ضعيف‌ترين خط حمله  است. 
استقلال خوزستان 37 امتيازي در رده دوم جدول ايستاده و آبي پوشان اهوازي هم خود را يکي از مدعيان اصلي صعود به ليگ برتر معرفي کرده‌اند و اين تيم به مصاف آرمان گهر مي‌رود. آرمان گهر24 امتيازي در رده سيزدهم جدول است. بادران تهران با سرمربيگري محسن عاشوري در رده سوم جدول ليگ يک ايستاده و اين هفته به مصاف تيم هوادار رضا عنايتي مي رود. هوادار در رده ششم جدول جا خوش کرده  است. هوادار در هفته‌هاي قبل يکي از تيم‌هاي بالانشين بود و حالا دوئل سرمربيان پرسپوليسي و استقلالي دو تيم تهراني در ليگ يک هم جذاب خواهد بود. اين مسابقه را مي‌توان دربي ليگ يکي پايتخت ناميد.
استقلال ملاثاني که اين فصل به ليگ دسته اول صعود کرده اکنون در رده چهاردهم جدول است و اين هفته ميزبان تيم بحران‌زده شهرداري آستاراست. بعد از جدايي پايان رافت شهرداري روند نزولي گرفت و اکنون با 4 باخت متوالي در رده هشتم است.  احمد جمشيديان سرمربي جديد شهرداري شده تا بتواند اين تيم را از شرايط کنوني‌ خارج کند. البته تيمي که در رده دوم جدول قرار داشت اکنون روي پله هشتم جدول ليگ ايستاده است. بايد ديد جمشيديان با شهرداري آستارا چگونه نتيجه خواهد گرفت.
اسامي داوران هفته بيست و دوم ليگ دسته اول:
دوشنبه ۶ ارديبهشت
آرمان گهر سيرجان – استقلال خوزستان
اميد جمشيدي – محمد رسول ذورقي – نجف پناهي – احمد مرشدي    
ناظر: محمد دوستي    
استقلال ملاثاني – شهرداري آستارا
عقيل جهانبازي – کورش صارمي – فرزاد ايماني نژاد – ابراهيم موسوي       
 ناظر: عبدالرسول استاد زاده   
بادران تهران – هوادار تهران  
سعيد رحيمي مقدم – موسي مه آبادي – احمد آريک – غلامرضا اديبي  
ناظر:  فرشيد افشار       
نود اروميه – مس کرمان  
عنايت قوچ کانلو – محمد رضا مدير روستا – منصور خواجه زارع – فرهاد قاسمي    
ناظر: علي نقي مصطفي نژاد
*سه شنبه ۷ ارديبهشت  
قشقايي شيراز – شاهين شهرداري بوشهر
فرهاد اميني – سيد مهران مصطفوي – اصغر ملکي – جواد بيگدلي  
ناظر: محمد حسين معتمدي  
چوکا تالش – رايکا بابل  
محمد باقر پورباقر- محمود گوهري نژاد – امير غفوري – مهدي نورمحمدي  
ناظر : نادر جعفري


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد