آخرين خبر/ اين روز ها بحث سوپرليگ اروپا در فوتبال بسيار داغ شده بود و فلورنتينو پرز سردمدار اين قضيه بود و به همراه ساير مديران باشگاه هاي بزرگ اروپايي به دنبال تاسيس يک تورنومنت به نام سوپرليگ اروپا بود که هيمن قضيه سر و صداي زيادي به پا کرد. البته با خروج تيم هاي انگليسي و برخي ديگر از تيم ها از اين طرح، سوپرليگ خيلي زود تقريبا با شکست مواجه شد و دست فلورنتينو پرز خالي ماند.
به گزارش فوتبالي، اکنون پرز، رئيس باشگاه رئال مادريد، براي تماشاي بازي تيمش مقابل رئال بتيس به ورزشگاه آلفردو دي استفانو رفته است و در سکو ها حاضر شده است تا بازي را تماشا کند. او براي بازي رئال مادريد مقابل کاديز در استاديو کادناسر بود و يک مصاحبه جنجالي را پس از شکست سوپرليگ اروپا داشت اما اکنون براي تماشاي مسابقه به ورزشگاه رفته است تا بازي تيمش را از نزديک تماشا کند.
پرز گفته بود که اگر سوپرليگ شکل نگيرد، با ادامه‌ي شرايط فعلي بسياري از تيم ها ورشکست خواهند شد و مجبور مي‌شوند که باشگاه خود را بفروشند و اين قضيه به ضرر فوتبال خواهد بود و پرز مي‌خواست با طرح سوپرليگ به نوعي فوتبال را نجات دهد اما به طور کلي موفق نشد.

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد