تسنيم/ مدافع تيم فوتبال آلومينيوم اراک گفت: سپاهان تيم بسيار خوبي است و شانس اول قهرماني در ليگ امسال محسوب مي‌شود.
شاهين توکلي درباره تساوي خانگي تيمش برابر پيکان گفت: اين بازي دو نيمه متفاوت داشت. ما در نيمه اول نمايش بدي داشتيم و اصلاً خوب بازي نکرديم، ولي در نيمه دوم همه چيز عوض شد و با صحبت‌هايي که کادر فني انجام داد فوتبال بسيار خوبي را به نمايش گذاشتيم. تيم حريف در اين بازي موقعيت خاصي نداشت، ولي تيم ما چند فرصت خوب داشت و مي‌توانستيم برنده شويم. تساوي براي ما راضي‌کننده نبود، ولي خدا را شکر که حداقل بازي باخته را با مساوي عوض کرديم. ما از زمان آمدن منصوريان شکست نخورديم و اميدوارم اين روند را ادامه دهيم.
وي در پاسخ به اين پرسش که قرار گرفتن در چه جايگاهي مدنظر آلومينيوم اراک قرار دارد، تصريح کرد: در جدول رتبه خاصي مدنظر ما نيست و نمي‌توان پيش‌بيني دقيقي هم انجام داد. تمام هدف ما اين است که در بازي‌هاي باقيمانده نتايج خوبي بگيريم و در نهايت جايگاهي را به دست بياوريم که باعث خوشحالي مردم اراک شود. فکر مي‌کنم رتبه تک رقمي براي تيم ما خوب است.
مدافع تيم فوتبال آلومينيوم در پاسخ به اين سؤال که «کدام تيم در ليگ امسال قهرمان خواهد شد؟»، اظهار داشت: رقابت پرسپوليس، سپاهان و استقلال واقعاً فشرده است و هر سه تيم از لحاظ فني در سطح بالايي قرار دارند. نمي‌توان پيش‌بيني دقيقي انجام داد، ولي من سپاهان را شانس اول قهرماني مي‌دانم و معتقدم که آنها تيم کامل‌تري هستند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد