فارس/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: بعد از گل قائدي، شرايط به شکلي پيش رفت که ظاهرا هر دو تيم به تساوي راضي بودند.
بهتاش فريبا در خصوص ديدار استقلال و الدحيل که با تساوي به پايان رسيد، اظهار داشت: نيمه اول بازي خوبي انجام شد ولي واقعا از پنالتي که داور به ضرر استقلال گرفت، تعجب کردم. بازيکنان استقلال خوب بازي کردند. در اين نيمه، نزديک کردن آرش رضاوند به مهدي پور باعث شده بود تا حريف به ارسال روي بياورد. البته ارسال‌هاي آنها خطرناک بود که ديديد کار دست ما داد.
وي افزود: از سمت چپ در نيمه اول کمتر استفاده شد. البته مدافعي که مقابل قائدي بازي مي‌کرد، تغيير آنچناني نکرده بود ولي او را بسته بودند. در نيمه اول پاس‌هايي که به قائدي دادند بيشتر قطع مي‌شد و اجازه ندادند او کار خاصي انجام دهد.
فريبا در خصوص نيمکت نشيني ريگي در نيمه اول گفت: به نظر مي‌رسد فشار زيادي را از نظر بدني تحمل کرده و به همين دليل کادر فني به او بازي نداد. نيمه او فاصله بازيکنان از هم کم بود و شلوغ بودن در خط هافبک و بالا بازي کردن خط دفاع باعث شد تا اشکالات ديدار قبل را نداشته باشيم.
پيشکسوت استقلال ادامه داد: در نيمه دوم هر دو تيم به دنبال اين بودند که گل نخورند؛ به خصوص بعد از گل قائدي شرايط به شکلي پيش رفت که ظاهرا به تساوي راضي بودند. اميدوارم در ادامه راه مصدومان استقلال به مشکل نخورند. البته کار کمي سخت است. ديديد که ريگي به تيم اضافه شد و قائدي گل زد. در کل بازيکنان خوب کار کردند و بازي مقابل چنين تيمي که پولدار و قوي است، خيلي سخت است.
وي در خصوص شانس صعود استقلال عنوان کرد: يک مقدار کار دست استقلال است و يک مقدار هم دست حريفان. ما بايد حتما 2 بازي آينده را ببريم. اميدوار هستم الدحيل مقابل الاهلي عربستان امتياز از دست بدهد تا شرايط به سود ما شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد