تسنيم/ سرمربي الدحيل قطر ديدار يکشنبه تيمش مقابل استقلال را مسابقه‌اي هيجان‌انگيز اما متفاوت با ديدار قبلي دو تيم دانست.
صبري لموشي پس از تساوي 2 - 2 الدحيل قطر مقابل استقلال ايران اظهار داشت: بازي هيجان‌انگيز ديگري را مقابل استقلال پشت سر گذاشتيم که نسبت به ديدار قبلي متفاوت بود؛ به خصوص از لحاظ فرصت‌هايي که در طول بازي به دست آورديم. استقلال با يک پنالتي پيش افتاد و ما هم با يک پنالتي به بازي برگشتيم. کارهاي تاکتيکي زيادي در زمين انجام شد که همين موضوع باعث شد اين مسابقه مانند ديدار قبلي قوي نباشد.
وي با اشاره به خستگي شاگردانش گفت: هر دو تيم براي پيروزي در اين مسابقه وارد ورزشگاه شدند و نيز تلاش کردند نبازند تا شانس صعود خود را از دست ندهند. در زمين اشتباهاتي مرتکب شديم که با توجه به خستگي بازيکنان و بازي کردن آنها به فاصله هر سه روز، بايد بگوييم اينها اشتباهاتي ساده و قابل قبول بودند. خستگي دليل اين اشتباهات بود.
سرمربي الدحيل در مورد ديدارهاي باقيمانده تيمش مقابل الشرطه و الاهلي بيان کرد: تيم ما دو مسابقه ديگر در پيش دارد. بايد تلاش کنيم صدرنشيني خود را در اين دو بازي حفظ کنيم و با استفاده از اين موضوع، به مرحله حذفي رقابت‌ها برسيم. قطعاً تلاش مي‌کنيم بازيکنان را پيش از ديدار با الشرطه به شرايط فيزيکي هميشگي خود بازگردانيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد