ورزش 3/ مهدي مهدي پور هافبک استقلال، در برابر الدحيل عملکرد قابل توجهي از خود ارائه داد و عنوان بهترين بازيکن تيمش را به خود اختصاص داد.
استقلال و الدحيل در ديداري جذاب و پر گل به تساوي 2 – 2 رسيدند تا معادلات اين گروه هر هفته به مسابقه بعدي کشيده شود و اکنون بجز الشرطه، ساير تيم هاي گروه سوم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا، شانس صعود به مرحله بعدي را دارند.
در اين بازي، فرهاد مجيدي دست به يک تغيير بزرگ در ميانه ميدان تيمش زد. او با نيمکت نشين کردن مسعود ريگي، مهدي مهدي پور را از ابتدا به ميدان فرستاد و اين بازيکن عملکرد قابل توجهي از خود به نمايش گذاشت و عنوان بهترين بازيکن استقلال را تصاحب کرد.
مهدي پور در اين بازي در وسط زمين بي نقص ظاهر شد و مانع از بازي سازي بازيکن هاي سطح بالاي تيم حريف شد. دو گلي که استقلال دريافت کرد، هر دو از روي ضربات کاشته به دست آمدند در حاليکه در بازي قبلي، هر 4 گل تيم قطري در جريان بازي به ثمر رسيدند.
مهدي پور در اين مسابقه 85 درصد پاس صحيح داشت و يک بار نيز با يک پاس کليدي هم تيمي هايش را در موقعيت گلزني قرار داد. او در بخش دفاعي نيز درخشان ظاهر شد و 7 عملکرد دفاعي موفق از خودش به جاي گذاشت. او 2 بار بازيکنان الدحيل را با دريبل از پيش روي برداشت و 2 بار نيز به روي دروازه رقيب سانتر کرد.

 

در پايان مهدي پور که نقش ويژه اي در مرکز زمين داشت و به خوبي جاي خالي ريگي را پر کرده بود، با کسب نمره 7.6 عنوان بهترين بازيکن استقلال را از آن خود کرد تا مجيدي نيز در بازي هاي آينده روي اين بازيکن حساب ويژه اي باز کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد