ورزش 3/ مهاجم کنيايي الدحيل مي گويد اکنون هر سه تيم بالاي جدول در گروه C، شانس صعود به مرحله بعد را دارند.
 استقلال در شبي که براي جبران شکست مرحله قبل به مصاف الدحيل رفته بود، در نهايت با تساوي 2 – 2 زمين مسابقه را ترک کرد. مدافعان استقلال که در بازي گذشته موفق به مهار اولونگا نشده بودند، در بازي دوم نيز در اين امر موفق نبودند و او 2 بار دروازه آبي پوشان را باز کرد.
مايکل اولونگا مهاجم کنيايي الدحيل در پايان اين مسابقه گفت: نتيجه تساوي عادلانه و رضايت بخش بود. هنوز 2 بازي ديگر باقي مانده است. ما بايد با تمرکز و قاطعيت به کار خود ادامه دهيم تا بتوانيم به دور بعد صعود کنيم.
او گفت: هنوز الدحيل در صدر جدول گروه قرار دارد اما رقابت بين ما، استقلال و الاهلي بسيار شديد است و به نظر مي رسد اين رقابت، از تفاوت اندک امتيازي بين تيم ها مشخص باشد. استقلال و الاهلي تيم هايي هستند که هنوز شانس اين را دارند که در صدر جدول قرار بگيرند.
اولونگا گفت: مسابقه بعدي در مقابل الشرطه آسان نخواهد بود چرا که آنها تيمي هستند که سخت بازي مي کنند و مي خواهند شکست بازي قبل را جبران کنند که اين مسئله براي ما خطرناک خواهد بود. اما من به همراه هم تيمي هايم براي مقابله با اين موضوع تلاش خواهيم کرد تا نتيجه مثبتي کسب کنيم تا کارمان براي بازي آخر آسان تر باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد