خبر ورزشي/ سرمربي الريان قطر بعد از حذف اين تيم از ليگ قهرمانان آسيا قصد دارد تيمش را مقابل پرسپوليس و گوا براي بازي نيمه نهايي اميرکاپ قطر آماده کند.
 تيم فوتبال الريان قطر با قبول سه شکست در مرحله گروهي ليگ قهرمانان فوتبال آسيا برابر پرسپوليس ايران و الوحده امارات، از دور اين مسابقات کنار رفت و دو بازي برگشت مقابل گوا و پرسپوليس براي نماينده قطر تشريفاتي شد.
روزنامه «الوطن» قطر با تشريح وضعيت تيم الريان در گروه پنجم ليگ قهرمانان اعلام کرد چون اين تيم ديگر شانسي براي صعود ندارد، کادر فني الريان به دو بازي با پرسپوليس و گوا هند به چشم بازي‌هاي آماده سازي قبل از ديدار با الدحيل در مرحله نيمه نهايي اميرکاپ قطر نگاه مي‌کند و از بازيکنان جوان و نفراتي که کمتر فرصت بازي پيدا کرده اند، استفاده خواهد کرد.
اين روزنامه نوشت: «اين دو مسابقه فرصت خوبي براي تجهيز کادر فني و آماده سازي تيم قبل از بازي با الدحيل در نيمه نهايي اميرکاپ است که الريان با هدف آشتي با هواداران و جبران نتايج ليگ قهرمانان آسيا در آن شرکت مي‌کند.»
الريان که شجاع خليل زاده مدافع ايراني را در اختيار دارد فردا دوشنبه به مصاف گوا مي‌رود و بعد از آن با پرسپوليس بازي خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد