ورزش 3/ بازي دوم استقلال – الدحيل به نسبت بازي نخست دو تيم 3 گل کمتر داشت. و البته تعداد موقعيت هايي که دو تيم روي دروازه يکديگر خلق کردند. 
  آمار ثبت شده براي اين بازي هم مي گويد دو تيم با توجه به شناختي که از هم پيدا کرده بودند محتاط تر به نسبت بازي نخست فوتبال کردند و در دقايق پاياني هم مشخص بود هم استقلال به نتيجه اي که در بازي رقم خورده راضي است و هم الدحيل. فراموش هم نمي کنيم دو گل از 4 گلي که در اين بازي به ثمر رسيد از روي نقطه ي پنالتي بود. 
الدحيل در بازي دوم در 51 درصد از زمان بازي صاحب توپ و ميدان بود و اين نشان مي دهد اصلا برتري محسوسي در زمان ماليکت نسبت به استقلال نداشت چرا که آبي پوشان هم در 49 درصد از زمان بازي توپ و ميدان را در اختيار داشتند. تعداد پاس هاي دو تيم هم بهم نزديک است. الدحيلي ها در اين بازي 428 پاس بهم دادند و تعداد پاس هاي ثبت شده استقلالي ها تنها 7 پاس کمتر است. در شوت به چارچوب و هم چنين تعداد کرنرها الدحيل عملکرد بهتري به نسبت استقلال داشت اما با اين حال ودر پايان بازي دو تيم امتيازات را به نسبت مساوي بين هم تقسيم کردند. 4 گل در اين بازي که دو گل آن از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد به وضوح نشان داد در بازي دوم دو تيم از حمله بي محابا روي دروازه يکديگر دست کشيدند. حتي در دقايق پاياني بازي فرهاد مجيدي، محمد حسين مرادمند بلند قامت را به زمين بازي فرستاد تا الدحيلي روي توپ هاي بلندي که براي اولونگا مي فرستد به گل سوم نرسند که اين حربه موثر واقع شد و در نهايت دو تيم به نتيجه مساوي دو بر دو دست يافتند. 
نکته ي جالب در مورد تيم استقلال تعداد گل هاي زده اين تيم است. 13 گل در 4 بازي. معدل گل زده اين تيم در هر بازي 3.25 است. به واقع استقلال در هر 27 دقيقه درليگ قهرمانان آسيا گل زني کرده است که اين يک آمار فوق العاده خوب محسوب مي شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد