ايرنا/ پيشکسوت استقلال گفت: آنچه در تصاوير تلويزيوني مشهود بود «وريا غفوري» کوچک‌ترين برخورد عمدي با بازيکن الدحيل نداشت و حق آبي‌پوشان به راحتي آب خوردن در عربستان خورده شد.
«علي موسوي» روز يکشنبه در گفت و گو با اشاره به بازي استقلال مقابل الدحيل در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: استقلال در نيمه نخست تيم بهتري نسبت به الدحيل بود و با پريسنگ و بستن فضاها حريف را  تحت تاثير قرار داد. آبي‌ها گل اول را به ثمر رساندند اما روي يک اتفاق در دقيقه پاياني نيمه اول گل مساوي را دريافت کردند.
وي افزود: پنالتي که به سود الدحيل گرفته شد خيلي مشکوک بود و به نظر من داور در گرفتن اين تصميم اشتباه بزرگي را مرتکب شد.
پيشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: آنچه در تصاوير تلويزيوني مشهود بود «وريا غفوري» کوچک‌ترين برخورد عمدي با بازيکن الدحيل نداشت و حق استقلال به راحتي آب خوردن در عربستان خورده شد.
موسوي تصريح کرد: در نيمه دوم با حضور «مسعود ريگي»، سرمربي استقلال قصد داشت فاکتور جنگندگي را در تيمش افزايش دهد و در ادامه با آمدن «داريوش شجاعيان» خط هافبک استقلال بهتر شد. در گل دوم الدحيل بازيکنان دفاعي استقلال در يارگيري دچار اشتباه شدند و بازيکن حريف را در محوطه جريمه رها کردند تا گل دوم الدحيل شکل بگيرد.
وي تاکيد کرد: همکاري خوب «وريا غفوري» و «مهدي قائدي» باعث شد تا گل دوم استقلال شکل بگيرد و بازيکن ريز نقش آبي‌پوشان يک بار ديگر توانايي‌هاي فني‌اش را نشان داد.
بازيکن اسبق استقلال در پايان گفت: استقلال اين توانايي را دارد در ۲ بازي آينده پيروزي مقابل تيم‌هاي الشرطه و الاهلي را تکرار کند تا جواز  حضور در مرحله بعدي را به دست آورد.
تيم‌هاي فوتبال استقلال ايران و الدحيل قطر بامداد يکشنبه و از ساعت ۰۰:۴۵ در چارچوب هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا برابر يکديگر قرار گرفتند و در پايان هر دو تيم به تساوي دو بر دو رضايت دادند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد