ايسنا/ بازيکن سابق تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد مي‌توانست مقابل السد بازنده نباشد اما حريف شان حرفه‌اي‌تر رفتار کرد و توانست برنده باشد.
عبدالله ويسي درباره شکست فولاد مقابل السد، اظهارکرد: من هم مثل تمام خوزستاني‌ها از اين شکست ناراحت و در شوک هستم زيرا احتمالا اين شکست باعث حذف فولاد از ليگ قهرمانان آسيا مي‌شود.
وي با اشاره به بازي خوب فولاد مقابل السد و شانس گلزني شاگردان نکونام، گفت: فولاد در تقابل با السد از نظر فني خوب بود و حتي در دو نيمه نيز فرصت‌هاي خوبي براي گلزني به دست آورد اما از آن‌ها بهره لازم را نبرد تا بدون نتيجه از زمين خارج شود. البته در ليگ قهرمانان آسيا، تنها خوب بازي کردن کافي نيست و رفتار حرفه‌اي يک تيم مي‌تواند منجر به برنده شدن آن تيم شود.
اين مربي فوتبال با بيان اين که فولاد مي‌توانست مقابل السد بازنده نباشد، افزود: در ليگ قهرمانان آسيا، تيم‌ها بايد از همه نظر، چه بيرون از زمين و چه درون زمين، رفتارشان حرفه‌اي باشد زيرا همين ها دست به دست هم مي‌دهد تا يک تيم به موفقيت برسد. امشب هم السدي‌ها حرفه‌اي‌تر رفتار و بازي کردند و توانستند برنده باشند.
وي در پاسخ به اين سوال که شکست فولاد مقابل النصر تا چه اندازه در بازي امشب فولادي‌ها تاثيرگذار بود و باعث رقم خوردن شکستي ديگر براي شاگردان نکونام شد، عنوان کرد: تمام تيم‌هاي ايراني در اين دوره از ليگ قهرمانان آسيا قدرتمندتر از ساير تيم هاي غرب آسيا هستند و براين اساس تيم‌هاي ايراني از جمله فولاد نبايد ترسي از نام تيم‌هايي چون النصر و السد داشته باشند، ضمن اين که فولاد در بازي رفت هم مقابل السد بازي کرده بود و حتي مي‌توانست اين تيم را ببرد.
ويسي افزود: فولاد در آسيا عملکرد خوبي داشت اما وقتي تيمي حذف شود ديگر نمي‌توان گفت خوب بوده است زيرا در تورنمنت هايي به اين شکل، بايد آنقدر خوب باشي که تنها صعود کني. در غير اين صورت يعني کار در يک جايي ايراد داشته است. هر چند فولاد شانس بسيار کمي براي صعود دارد اما اميدوارم اتفاقاتي در ادامه رخ دهد که فولاد بتواند از گروه خود صعود کند. در اين شرايط کرونايي اميدوارم نمايندگان ايران با صعود از گروه هايشان، بتوانند دل مردم ايران را شاد کنند.
وي در پايان نيز السد را شانس اصلي صعود از گروه D دانست و گفت: شاگردان ژاوي با بردي که امشب مقابل فولاد به دست آورند مي‌توانند روحيه خود براي ادامه مسابقات تقويت کنند و به نظرم مي تواند به عنوان تيم اول صعود کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد