آخرین خبر/ پاریسن‌ژرمن در ورزشگاه اتحاد با نتیجه دو بر صفر مغلوب منچسترسیتی شد و نتوانست این تیم را شکست دهد تا بدین ترتیب از رسیدن به فینال باز بماند و این منچسترسیتی باشد که بتواند راهی مرحله فینال لیگ قهرمانان اروپا شود و باید دید که در فینال به چه شکل عمل خواهد کرد.
به گزارش فوتبالی، اما یکی از غایبان اصلی پاریسن ژرمن در این بازی کیلیان امباپه بود که غیبتش به چشم آمد و به علت مصدومیت در میدان حاضر نبود و نتوانست به تیمش کمک کند. یک نکته جالب که درباره امباپه وجود داشت، این بود که او بین دو نیمه استوک های خود را پوشید و این احتمال به وجود آمد که او ممکن است بخواهد در نیمه دوم وارد میدان شود اما چنین اتفاقی رخ نداد و امباپه تا پایان بازی روی نیمکت نشسته بود و هرگز وارد میدان نشد.
در واقع به نظر می‌رسد که امباپه با این فرض که ممکن است پوچتینو در نیمه دوم او را به میدان بفرستد، کفش های ورزشی یا به اصطلاح، استوک های خود را پوشید تا هنگام تعویض، وقت تلف نشود اما سرمربی پی اس جی ترجیح داد که روی او ریسک نکند و بدین ترتیب امباپه با وجود اینکه استوک های خود را پوشیده بود اما هرگز وارد میدان نشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید