ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد مي‌گويد: مي‌گويند دوپينگ مي‌کنيم، داور را مي‌خريم و صحبت‌هاي اينچنيني، اما همه ايران من را مي‌شناسند و اين نتايج لياقت تيم ماست.
عبدالله ويسي پس از پيروزي مقتدرانه مقابل قشقايي شيراز اظهار کرد: يک بازي بسيار سخت بود چون خيلي‌ها مي‌گفتند تيم ما مغرور شده و شايد اين بازي را از دست بدهيم و ما خيلي با بچه‌ها از لحاظ روحي رواني صحبت کرديم که مغرور نشوند.
وي با بيان اينکه روند خيلي خوبي داريم، افزود: البته قشقايي تيم گردن کلفتي است و به رقيب‌هايش باج نداده و به ويژه در نيمه اول، ما را اذيت کردند.
ويسي اضافه کرد: شناخت خيلي خوبي از کادرفني و نحوه بازي قشقايي داشتيم و همين به ما کمک کرد و اين نتيجه؛ ضعف قشقايي نبود ‌و قدرت خيبر را نشان داد.
سرمربي خيبر خرم‌آباد در خصوص اعتراض تيم مهمان به داوري گفت: ۹ بازي برد نداشتيم ولي هرگز راجع به داوري صحبت نکرديم و الان تيم ما روند خوبي دارد و قطاري که هنر حرکت مي‌کند به آن سنگ مي‌زنند.
وي تصريح کرد: خوشحاليم از اين بابت که به ما اعتراض مي‌کنند؛ مي‌گويند دوپينگ مي‌کنيم، داور را مي‌خريم و صحبت‌هاي اينچنيني اما همه ايران من را مي‌شناسند و اين نتايج لياقت تيم ماست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد