ورزش 3/ شهاب گردان سنگربان ذوب آهن روز خوبي را مقابل استقلال سپري کرد و عنوان بهترين بازيکن زمين را به خود اختصاص داد.
ذوب آهن شگفتي ساز هفته بيست و دوم ليگ برتر بود و در روزي که شايد بدبين ترين هوادار استقلال نيز تصور شکست با اختلاف 2 گل را نداشت، شاگردان مجيدي از فرصت کاهش اختلاف با صدر جدول استفاده نکردند و بازي را به اصفهاني ها واگذار کردند.
در اين مسابقه که استقلال فرصت هاي بيشمار گلزني را از دست داد، مهاجمين اين تيم با سد بزرگي به نام شهاب گردان روبرو شدند. گلر 36 ساله و جويباري ذوب آهن در اين بازي چندين و چند فرصت مسلم گلزني را از استقلال گرفت که شايد مهمترين سيو او، فرصتي بود که 80 ثانيه پيش از گل دوم تيمش از مطهري گرفت که اگر آن توپ وارد دروازه مي شد، حساب کار به 1 – 1 تغيير پيدا مي کرد.
گردان در جدال برابر استقلال شب بسيار خوبي را سپري کرد. او در اين مسابقه موفق به ثبت 8 مهار يا نجات دروازه تيمش شد. او همچنين 6 خروج موفق و 3 بازيابي داشت. از هشت سيوي که گردان داشت، 6 مورد آن روي شوت هايي بودند که بازيکنان استقلال از درون محوطه جريمه به سمت دروازه او زدند.


گردان به خاطر اين عملکرد خوبي که از خودش به جاي گذاشت، نمره 8.8 را دريافت کرد که يکي از بالاترين نمراتي است که دروازه بانان در ليگ برتر دريافت کرده اند و ذوب آهن با اتکا به شب بسيار خوب گردان، با 3 امتياز شيرين به اصفهان بازگشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد