ورزش 3/ مدافع چپ ملي‌پوش تيم فوتبال سايپا پس از نمايش خوب مقابل ماشين‌سازي ابراز اميدواري کرد تيمش بتواند در جدال با پيکان پيروز باشد.
 ابوالفضل جلالي مدافع جوان و البته موفق تيم فوتبال سايپا که اردوي گذشته تيم ملي فوتبال ايران نظر دراگان اسکوچيچ را جلب کرد و توانست نامش را در فهرست تيم ملي قرار دهد، يکي از بهترين بازيکنان سايپا در جدال با ماشين‌سازي بود؛ او پس از اين مسابقه درباره ديدار با ماشين‌سازي گفت: بازي خيلي خوبي از خودمان ارائه داديم، البته که تيم ماشين‌سازي هم تيم قابل‌احترامي است اما به نظر من تمام بازي در اختيار تيم ما بود و موقعيت‌هاي خيلي خوبي داشتيم اما متاسفانه روي يک غافلگيري گل خورديم و همان گل هم کارمان را سخت کرد.
وي افزود: با اين‌حال توانستيم به بازي برگرديم و از حريف هم پيش افتاديم اما بازهم در لحظات آخر تمرکز لازم را نداشتيم و روي غافلگيري گل تساوي را دريافت کرديم؛ در مجموع فکر مي‌کنم بازي را هجومي شروع کرديم اما نتوانستيم سه امتياز را به دست آوريم.
جلالي در واکنش به عملکرد تيم داوري گفت: در کل اين فصل من راجع به داوري صحبت نکرده‌ام چرا که علاقه‌اي به اين کار ندارم که بخواهم راجع به داوري صحبت کنم، اما شما خودتان هم مي‌دانيد که ما امسال چقدر از داوري ضرر کرديم؛ در مجموع درباره اين‌که به نظر من داوري خوب بود و مشکلي نداشت.
مدافع سايپا درباره نتيجه تساوي مقابل ماشين‌سازي توضيح داد: ما کاري به شرايط حريف نداشتيم و براي سه امتياز وارد زمين شده بوديم؛ اما متاسفانه گفتم که روي يک غافلگيري گل خورديم و همان هم باعث شد تا از حريف عقب بيفتيم. هر چند در ادامه خوشبختانه توانستيم جبران کنيم و از حريف پيش افتاديم اما تمرکز لازم را براي حفظ نتيجه نداشتيم. مساوي نتيجه بدي نيست اما ما براي سه امتياز وارد زمين شده بوديم.
وي افزود: متاسفانه در اين بازي شانس با ما يار نبود، بازي کاملا در اختيار ما بود اما در آخرين لحظه تمرکزمان را از دست داديم و دو امتياز مهم را از دست داديم.
ابوالفضل جلالي درباره همکاري با فراز کمالوند توضيح داد: شما ببينيد آقا فراز (کمالوند) تنها سه جلسه با تيم بوده و به نظر من بچه‌ها توانستند نکاتي که ايشان در سه جلسه به ما گفته بودند را به نحو احسنت انجام دادند؛ الان بازي با ماشين‌سازي تمام شده و تمرکزمان روي بازي بعدي مقابل پيکان است، آن‌چه کمالوند و دستياران مي‌گويند را ما بايد اجرا کنيم و بتوانيم در اين ديدار خانگي سه امتياز را به دست آوريم. بعد از بازي پيکان وقت زياد است و به تعطيلات مي‌رويم، انشالله بتوانيم روي نکات فني آقاي کمالوند در تمرينات بهتر کار انجام بدهيم.
مدافع سايپا ادامه داد: هر بازي شرايط خودش را دارد اما مسابقه بعدي ما هم دربي خودروسازان است و شرايط کمي سخت است؛ تيم پيکان تيم خوبي است اما 6 7 روز وقت داريم که ريکاوري کنيم و تمرين داشته باشيم و انشالله با تمام قوا مقابل پيکان خواهيم جنگيد تا سه امتياز اين بازي خانگي را به دست آوريم.
او درباره گلي که در اين بازي به ثمر رسانده هم گفت: فکر کنم گل بازي به اسم من بايد ثبت شود اما همه جا گل بخودي ثبتش کرده‌اند و به اسم گرداني يا اسدي.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد