تسنيم/ پزشک تيم فوتبال پرسپوليس ابراز اميدواري کرد تا مصدومان اين تيم به بازي دربي مقابل استقلال برسند.
دکتر عليرضا حقيقت در گفت‌وگو با رسانه رسمي باشگاه پرسپوليس، درباره آخرين وضعيت مصدومان تيم و همچنين برنامه واکسيناسيون ملي‌پوشان توضيح داد.
پزشک تيم فوتبال پرسپوليس، اظهار داشت: سيامک نعمتي متاسفانه از ناحيه شانه چپ دچار تروما (ضربه و آسيب) شده است. اقدام‌هاي پزشکي براي وي شروع شده و زير نظر کادر پزشکي قرار دارد. وي براي ام‌آر‌آي اعزام مي‌شود و به محض دريافت جواب، تشخيص دقيق‌تر پزشکي انجام خواهد شد.
وي ادامه داد: محمدحسين کنعاني‌زادگان هم در جريان بازي، با ضربه روي مچ پا روبرو شد. زير نظر کادر پزشکي کارهاي اوليه انجام شده است و امروز دوشنبه در ريکاوري هم حضور داشت. ان‌شاءالله که بتوانيم او را به دربي برسانيم.
دکتر حقيقت درباره کمال کاميابي نيا هم افزود: کمال هم با مشکل قبلي در ناحيه مچ پا روبه‌رو است و صلاح ديده شد که زير نظر کادرپزشکي و کادرفني کارها را دنبال کند و سعي بر اين است که بتوانيم او را براي دربي داشته باشيم.
وي درباره اميد عاليشاه خاطرنشان کرد: او از ناحيه زانوي چپ دچار تروما شد. اقدامات پزشکي شروع شده است. امروز هم براي تصويربرداري اقدام مي‌شود و با دريافت جواب، پلن درماني را مشخص مي‌کنيم.
پزشک تيم فوتبال پرسپوليس درباره برنامه واکسيناسيون ملي‌پوشان پرسپوليس، با توجه به عوارضي که مي‌تواند حضور بازيکن در تمرين و مسابقه را مختل کند، گفت: در اين ارتباط با دوستان متخصص عفوني مشورت داشتيم و با توجه به عوارضي که بعد از واکسيناسيون ممکن است ايجاد شود و شرايطي که در آن قرار داريم، قرار شد واکسيناسيون در مقطع بعدي انجام شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد