ورزش 3/ سپاهان براي جبران نتيجه مقابل پرسپوليس روي به توپ‌هاي هوايي آورده بود که ارسال‌هاي اين تيم با واکنش‌هاي دروازه‌بان سرخ‌ها مواجه شد.
حامد لک در دو تقابل اخيرش مقابل سپاهان که در نيم‌فصل دوم سال گذشته و در هفته هفتم ليگ بيستم صورت گرفت، موفق شد با بازي درخشان دروازه‌اش را برابر طلايي پوشان اصفهان بسته نگه دارد، اما او شب گذشته با وجود مقاومت تا لحظات پاياني، در نهايت به سومين کلين‌شيت متوالي نرسيد و دروازه‌اش را باز شده ديد.
دروازه‌بان بلند قامت پرسپوليس اولين موقعيت بازي شب گذشته مقابل سپاهان که روي يک توپ ارسالي از جناح راست و ضربه زميني مهاجم طلايي‌پوشان بود، به راحتي توپ را مهار کرد و پس از آن تا پايان نيمه اول خطر جدي ديگري روي دروازه‌اش نديد و تنها روي توپ‌هاي بلند و بازي‌سازي از عقب زمين نقش داشت.
اما در نيمه دوم و پس از گلزني پرسپوليس، سپاهان رو به بازي هجومي آورد و محرم نويدکيا با تغييراتي که در ترکيب تيمش با حضور نفراتي همچون کي‌روش استنلي ايجاد کرد، روي به بازي مستقيم و ارسال از جناحين آورد و در دقايقي هم با شوت‌هاي راه دور شانس خود را براي باز کردن قفل دروازه لک امتحان کرد.حامد لک پس از مهار شوت اميد نورافکن در دقيقه ۵۸، سعي کرد تمام توپ‌هاي داخل محوطه جريمه که در منطقه‌اش بود را با پرش‌هاي بلند دفع کند که در انجام اين کار موفق بود، اما او سه دقيقه قبل از پايان وقت‌هاي معمول مسابقه، روي شوت محمد محبي که در ميانه راه کمانه کرد و تغيير جهت داد، يک گل دريافت کرد.
دروازه‌بان بلند قامت پرسپوليس که در ۲۰ مسابقه اين فصل ۱۱ بار دروازه‌اش را بسته نگه داشته و بيشترين تعداد کلين‌شيت را در اين فصل به نام خود ثبت کرده، حالا با آمادگي بدني و شرايط خوبي به استقبال ديدار با استقلال مي‌رود و به دنبال ثبت نخستين کلين‌شيت خود در دربي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد