ورزش 3/ مارکوس راشفورد، ستاره انگليسي منچستريونايتد، درباره دوران سخت کار با ژوزه مورينيو صحبت کرده است.
در سال 2016 و هنگامي که لوئيس فن خال هدايت منچستريونايتد را برعهده داشت مارکوس راشفورد به تيم بزرگسالان باشگاه منتقل شد اما بعد از اخراج مرد هلندي در پايان همان فصل، او مجبور شد با شرايط کار با مربي جديد يعني ژوزه مورينيو کنار بيايد.


مارکوس راشفورد حالا در مصاحبه اي به دوران حضور مورينيو در يونايتد اشاره کرده و مي‌گويد: "مي توانم بگويم همه چيز زير نظر ژوزه مورينيو کم بود. شما فقط بازي مي کنيد و بازي مي کنيد و بازي مي کنيد. و بله شما کارتان را انجام مي‌دهيد اما براي من دشوار بود که در آن مقطع بهترين فوتبال خود را بازي کنم."
ستاره انگليسي در حالي اين صحبت‌ها را مطرح کرده که زير نظر ژوزه مورينيو به سه جام از جمله ليگ اروپا و جام اتحاديه انگليس دست يافت. با اين حال راشفورد در آن مقطع به شدت به خاطر عدم گلزني مورد انتقاد قرار مي گرفت. اما بعد از روي کار آمدن اوله گنار سولسشر، راشفورد در در اين قسمت نيز خود را تقويت کرد و به يکي از مهم ترين ستاره هاي شياطين سرخ تبديل شد.


 
همچنين گفتني است که اين بازيکن 23 ساله فصل گذشته براي اولين بار از رکورد 20 گل زده عبور کرد؛ کاري که راشفورد با انجام 53 بازي موفق به انجام آن شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد