تسنيم/ پيشکسوت باشگاه استقلال تاکيد کرد که شکست خانگي برابر ذوب‌آهن به شخصيت اين تيم لطمه زد.
پرويز برومند، در خصوص شکست خانگي استقلال برابر ذوب‌آهن گفت: خيلي سخت بود که در يک بازي خانگي شاهد شکست استقلال باشيم، آن هم برابر تيمي که تا چند هفته پيش جزو گزينه‌هاي سقوط بود اما در اين بزاي نمايش خوبي داشت. استقلال در اين بازي از فرصت‌هاي گلزني استفاده نکرد، اين تيم يک شخصيت مقتدر و برنده در ليگ قهرمانان آسيا براي خودش درست کرده بود ولي باخت به ذوب‌آهن به شخصيت استقلال لطمه زد. اين تيم با توجه به تساوي سپاهان و پرسپوليس مي‌توانست فاصله امتيازهايش را با اين دو تيم کم کند ولي متاسفانه اين اتفاق رخ نداد.
وي در پاسخ به اين پرسش که «آيا استقلال مي‌تواند برنده دربي شود؟» تاکيد کرد: پيروزي در اين بازي مي‌توانست انگيزه استقلال را براي دربي بالا ببرد ولي دربي با حاشيه‌ها و حساسيت‌هايي که دارد، يک بازي متفاوت است. هر دو تيم شرايط خوبي دارند و به نظر من نتيجه دربي قابل پيش‌بيني نيست. اگر هر دو تيم فوتبال خودشان را انجام دهند قطعا شاهد بازي زيبايي خواهيم بود اما نمي‌توان نتيجه را پيش‌بيني کرد.
برومند در خصوص شانس قهرماني استقلال عنوان کرد: اگر استقلال دو بازي عقب افتاده‌اش را ببرد با صدر جدول 5 امتياز اختلاف خواهد داشت و با اين شرايط رسيدن به قهرماني سخت نيست، البته استقلال براي قهرمان شدن بايد در نتيجه‌گيري ثبات داشته باشد. متاسفانه استقلال در بازي با ذوب‌آهن آن طراوت هميشگي را نداشت و انگار نه انگار که پيروزي در اين بازي مي‌توانست استقلال را به قهرماني نزديک‌تر کند.
وي در پاسخ به اين پرسش که «آيا جدايي فراز کمالوند در استقلال تاثير منفي خواهد داشت؟» گفت: به هيچ عنوان تاثير منفي نخواهد داشت. ايشان حضور کوتاه مدتي در استقلال داشتند و خيلي زود هم تصميم به جدايي گرفتند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد