فارس/ پس از جلسه يوفا با سران بريتانيايي به نظر مي‌رسد هنوز ميزبان فينال ليگ قهرمانان اروپا مشخص نشده است.
روز گذشته رسانه‌هاي انگليسي خبر دادند که ميزبان فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2021 بين تيم‌هاي منچسترسيتي و چلسي از ورزشگاه آتاتورک به ومبلي تغيير مکان خواهد داد و در اين خصوص روز دوشنبه (20 ارديبهشت) جلسه‌اي بين سران يوفا و دولت بريتانيا شکل گرفت. 
به نقل از تايمز انگليس، جلسه سران يوفا با دولت بريتانيا خوب پيش نرفت و يوفا متقاعد نشد که ميزبان فينال ليگ قهرمانان اروپا را از ترکيه به انگليس تغيير بدهد. به نظر مي رسد گزينه ديگري وارد قضيه شده و يوفا مي‌خواهد از پرتغال دوباره به عنوان ميزبان ليگ قهرمانان اروپا استفاده کند.
سال گذشته نيز مسابقات ليگ قهرمانان اروپا به صورت متمرکز در پرتغال و فينال اين رقابت بين بايرن مونيخ و پاري سن ژرمن در ورزشگاه دالوژ ليسبون برگزار شد. 
پرتغال ادعا کرده که هيچگونه ممنوعيتي در خصوص ورود طرفداران انگليسي به اين کشور ندارد و مي‌تواند ميزبان اين رقابت نام گيرد.
در ابتدا به دليل شرايط کرونايي و قرار گرفتن ترکيه در ليست قرمز انگليس، شرايط برگزاري فينال ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آتاتورک زيرسوال رفت و انگليس قصد داشت اين فينال تمام انگليسي را در خاک خود برگزار کند تا بتواند ميزبان تقريبا 8 هزار تماشاگر اين مسابقه نام گيرد. 
طبق گزارش‌هاي رسانه هاي انگليسي يوفا فردا نظر قطعي خود را در خصوص ميزبان ليگ قهرمانان اروپا مشخص خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد