تسنيم/ مهاجم تيم فوتبال پيکان گفت: خطاي محمدرضا خانزاده روي من پنالتي بود و نمي‌دانم چرا داور تصميم ديگري گرفت.
محمدامين درويشي در خصوص بازي با تراکتور که با تساوي يک - يک خاتمه يافت، گفت: با تيم خوب و باکيفيتي بازي داشتيم و خيلي بهتر از تراکتور فوتبال بازي کرديم و مالک توپ و ميدان بوديم. موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم. در مجموع مستحق برد بوديم و به حقمان نرسيديم.
وي در خصوص اعتراض بازيکنان و کادر فني پيکان به قضاوت داور اين مسابقه تاکيد کرد: من معمولا به داوري اعتراض نمي‌کنم و قضاوت را هم به کارشناسان مي‌سپارم. در يک صحنه در محوطه جريمه تراکتور از خانزاده جلو افتادم که اين بازيکن روي من خراب شد، اين صحنه پنالتي بود و نمي‌دانم چرا داور تصميم ديگري گرفت. در يک صحنه ديگر هم روي مجيد عيدي خطا شد که البته من از آن صحنه دور بودم.
درويشي در ارتباط با بازي بعدي تيمش برابر سايپا اظهار داشت: اين بازي حساسيت‌هاي خاص خودش را دارد و يک دربي محسوب مي‌شود. سايپا با تغيير کادر فني مواجه شده و معمولا چنين تغييراتي با شوک مثبت همراه است. بازي آساني در پيش نداريم و اميدوارم مثل بازي با تراکتور يک فوتبال خوب را به نمايش گذاشته و اين بار 3 امتياز را بگيريم.
مهاجم پيکان در خصوص عملکردش در اين فصل گفت: تا الان 3 گل زده‌ام، 2 پاس گل داده و 2 پنالتي هم گرفته‌ام. در هر بازي که به ميدان رفتم هدفم اين بود که بهترين عملکرد را داشته باشم و اميدوارم کادر فني هم راضي باشد.
درويشي در مورد پيش‌بيني‌اش از اينکه کدام تيم در اين فصل قهرمان ليگ برتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: پيش‌بيني خيلي سخت است و چند تيم براي قهرماني مي‌جنگند اما شانس اول را به پرسپوليس مي‌دهم. آنها 4 فصل پياپي قهرمان ليگ شده‌اند و شخصيت قهرماني دارند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد