مهر/ سرمربي آبي پوشان بازي کاملا تهاجمي مقابل پرسپوليس را در دستور کار دارد و از همين رو قصد دارد بازي را با ۳ مهاجم آغاز کند.
ارائه بازي‌هاي تهاجمي و جسورانه از ويژگي‌هاي ذاتي فرهاد مجيدي سرمربي جوان آبي‌پوشان است و او در مدت کوتاهي که از دوران مربي‌گري‌اش مي‌گذرد، همواره نشان داده چنين بازي‌هايي براي او نسبت به بازي‌هاي محتاطانه در اولويت قرار دارد. کمتر ديده شده مجيدي تيمش را با آرايش‌هايي در زمين بفرستد که کم روي دروازه حريفان خلق موقعيت کنند.
استقلال در هفته بيست و سوم ليگ برتر ديداري بسيار مهم و تعيين کننده مقابل پرسپوليس پيش رو دارد که به دليل اختلاف امتياز بين دو تيم، پيروزي در اين ديدار براي آبي‌پوشان بسيار حائز اهميت است.
فرهاد مجيدي براي اين ديدار هم استراتژي‌هاي خاصي خودش را دارد و يکي از موضوعاتي که او با جديت به آن فکر مي‌کند، شروع کردن بازي با ۳ مهاجم سطح اول تيمش است.
در اين صورت مهدي قايدي، شيخ دياباته و ارسلان مطهري به طور همزمان در ترکيب ثابت آبي‌پوشان قرار مي‌گيرند تا چهره تهاجمي اين تيم از همان ابتداي بازي مشخص شود.
در بين مهاجمان استقلال ارسلان مطهري و مهدي قايدي سابقه گلزني در دربي را دارند، اما شيخ دياباته تاکنون چنين تجربه‌اي را نداشته است.
ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در چارچوب هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه ۲۴ ارديبهشت در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد