ورزش 3/ دو کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال در تمرينات تراکتور حضور ندارند و کسي نمي داند آنها کجا هستند.
مسعود شجاعي و اشکان دژاگه دو کاپيتان سابق تيم ملي و کنوني تراکتور بعد از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا ناپديد شده اند و مشخص نيست چه آينده اي در انتظار آنها است.
اين دو ستاره بزرگ فوتبال ايران که سومين فصل حضورشان در تراکتور را سپري مي کنند، در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در امارات تيم شان را همراهي کردند و در چند مسابقه نيز به ميدان رفتند اما بعد از اين بازي ها ديگر در تمرينات تراکتور حضور پيدا نکردند.
اينطور که از شواهد پيدا است شجاعي و دژاگه حتي همراه اعضاي تيم تراکتور از دوبي به ايران هم برنگشتند و در خارج از کشور مانده اند. بعد از بازگشت تراکتور به تهران مسئولان باشگاه اعلام کردند که دو کاپيتان باتجربه تيم شان چند روز به مرخصي رفته اند و به زودي در تمرينات حاضر مي شوند. اين اتفاق اما تاکنون رخ نداده است.
در شرايطي که گفته مي شد آنها قبل از بازي با پيکان در هفته بيست و دوم ليگ برتر به ايران مي رسند و در اين مسابقه حاضر خواهند بود، اما بازهم چنين اتفاقي رخ نداد و مشخص نيست اين دوبازيکن هم اکنون کجا هستند.
دژاگه و شجاعي فعلا در تمرينات تراکتور هم حضور پيدا نمي کنند تا شايعات زيادي پيرامون آينده شان مطرح شود. در اين خصوص امروز حسن آذرنيا مدير تيم تراکتور در مصاحبه اي ضمن حمايت از رسول خطيبي سرمربي تيم گفته بود که باشگاه با اين دو بازيکن براي اخذ تفاهم در حال مذاکره است اما مشخص نيست اين تفاهم براي بازگشت آنها صورت مي گيرد يا اينکه اتفاقات ديگري مثل جدايي رخ خواهد داد.
مساله اي که مشخص است، شجاعي و دژاگه فعلا در تبريز حضور ندارند و در تمرينات تراکتور هم غايبند و بايد ديد طي روزهاي آينده چه شرايطي براي اين دو کاپيتان سابق تيم ملي رخ خواهد داد و آنها چگونه خود را در محافل فوتبالي نمايش خواهند داد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد