ورزش 3/ آنتونيو کونته، سرمربي اينتر، مي گويد آنها در ادامه مسابقات خود با تمام توان بازي خواهند کرد.
اينتر در اين فصل توانست بالاخره به سلطه يوونتوس بر فوتبال ايتاليا پايان دهد و به مقام قهرماني رقابتهاي سري آ دست پيدا کند. اينتر در فاصله چند هفته مانده به پايان مسابقات قهرماني خود را قطعي کرد اما قطعاً عملکرد اين تيم مي‌تواند تاثير زيادي در تيم هاي صعود کننده به ليگ قهرمانان اروپا داشته باشد چرا که آنها بايد هفته آينده به مصاف يوونتوس بروند.


اينتر فرداشب از سري مسابقات هفته سي و ششم سري آ به مصاف رم خواهد رفت. آنتونيو کونته پيش از اين بازي گفت: "هدف اين است که در همه بازي ها به دنبال بهترين عملکرد باشيم. من فکر مي کنم که بچه ها در برابر سمپدريا خيلي خوب عمل کردند و من به آنها تبريک گفتم زير نمايش فوق العاده اي را از تيم تماشا کردم. همان کارهايي که ما در تمرين انجام داده بوديم را به زمين آورديم و من خوشحالم که با وجود تغييرات اين نتيجه حاصل شد.
رم يک تيم عالي است بنابراين بايد انتظار داشته باشيم که بخواهند فصل را به بهترين شکل ممکن به پايان برسانند. آنها تيمي عالي با يک سرمربي فوق‌العاده يعني پائولو فونسکا هستند بنابراين ما انتظار يک بازي خوب را داريم."
کونته در ادامه گفت: "ما بايد به اين قهرماني به بهترين شکل ممکن احترام بگذاريم بنابراين بايد همه بازي ها را با جديت و حرفه‌اي گري لازم انجام دهيم. همانطور که گفتم پيروزي بايد در مغز ما حک شود. بنابراين سه بازي باقي مانده و ما مي‌خواهيم به اسکودتو احترام بگذاريم و بهترين بازي را در زمين مسابقه ارائه دهيم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد