ورزش 3/ حميد مطهري کمک اول يحيي در پرسپوليس در جنجال هاي بازي سپاهان و پرسپوليس ديده نشد.
نبرد دو تيم سپاهان و پرسپوليس همانند ديدار فصل گذشته دو تيم به جنجال کشيده شد، با اين تفاوت که جنجال فصل گذشته قبل از آغاز ديدار بود و تصميمات مديريتي در آن دخيل بود و جنجال بازي يکشنبه شب بعد از بازي و با نقش اول بازيکنان به وقوع پيوست .
تصاوير و فيلم هاي منتشر شده از اتفاقات روي داده بعد از سوت پايان بازي نشان مي دهد همهمه عجيبي قبل از ورودي تونل به زمين مسابقه تا رختکن تيم ها در  ورزشگاه نقش جهان اصفهان  بوده و خيلي ها اعم از بازيکن و کادر فني و افراد غريبه در متن اين درگيري ديده مي شوند.
يک نفر در بين اين تصاوير نيست و يا به ندرت ديده مي شود،حميد مطهري کمک اول يحيي که هميشه خودش را از حاشيه دور نگاه داشته است و همواره به فوتبال فکر کرده است.


شخصيتي آرام و دوست داشتني، با دانش و فن بياني خوب که مي تواند الگوي خوب براي مربيان جوان و جوياي نام فوتبال ايران هم  باشد. 
مصاحبه اي از حميد مطهري در 21سالگي و در ارديبهشت سال 1374ديده مي شود که او در آن سالها گفته مي خواهم خجالتي نباشم. کاش فوتباليست ها و بعضي از نزديکان به فوتبال ما کمي مثل مطهري خجالتي بودند و از فوتبال به جاي حاشيه ،لذت بيشتري مي برديم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد