آخرين خبر/ اين روزها سوالات زيادي پرسيده مي شود که اگر استقلال و پرسپوليس و تراکتور در مراحل يک چهارم نهايي و نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا به هم بخورند، آيا ميزباني اين بازيها در ايران خواهد بود؟
به گزارش فوتبالي، همانطور که قبلا هم گفته بوديم بر اساس آخرين نامه کنفدراسيون فوتبال آسيا تيمهاي ايراني شانسي براي ميزباني از حريفانشان در ادامه ليگ قهرمانان آسيا ندارند.
بعد از آنکه فصل گذشته ميزباني تيمهاي ايراني از حريفانشان در ليگ قهرمانان آسيا گرفته شد و اين فصل هم فولاد نتوانست در مرحله پلي‌اف ليگ قهرمانان ميزبان العين باشد، با حضور تيمهاي ايراني درعربستان اين اميدواري به وجود آمد که شايد تيمهاي عربستاني هم براي مسابقه به ايران سفر کنند اما فعلا خبري از اين ماجرا نيست. 
با توجه به آنکه از بين سه تيم ايراني صعود کننده به مرحله حذفي ليگ قهرمانان، استقلال ميزبان الهلال شده، يکي دو رسانه عربستاني مدعي شدند که شايد بازي دو تيم در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان در تهران برگزار شود و در صورت صعود تيمهاي ايراني به مراحل بالاتر، آنها شانس ميزباني از حريفانشان را داشته باشند منتهي اطلاعات خبرنگار فوتبالي حاکي از آن است که تيمهاي ايراني در رقابتهاي اين فصل ليگ قهرمانان هيچ شانسي براي ميزباني از حريفانشان ندارند و آنها در جايي غير از ايران بايد مسابقاتشان را برگزار کنند. حتي اگر استقلال و پرسپوليس و تراکتور در مراحل يک چهارم نهايي و نيمه نهايي به هم بخورند باز هم به همان دلايل تحريم هاي بانکي و تحريم هاي ظالمانه و عدم همکاري صدا وسيما با شرکاي تجاري اي اف سي و ماجراهاي کرونا بايد در جايي خارج از ايران که اي اف سي تعيين نمي کنند بازي کنند.
نکته غم انگيز ماجرا اينجاست که تيمهاي ايراني در صورت ميزباني از حريفانشان هم نمي‌توانستند از بزرگترين امتياز ميزباني‌شان استفاده کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد