فارس/ رئيس هيات مديره تراکتور گفت: اقدام برخي بازيکنان تيم مصداق نمک نشناسي است.
عباس الياسي در واکنش به اعتراض بازيکنان و انتشار استوري مشترک در فضاي مجازي، بيان داشت: باشگاه تراکتور به تمامي تعهدات خود درخصوص قرارداد بازيکنان عمل کرده و اقداماتي از اين نظير از طرف برخي افراد خارج از باشگاه و با هدف ايجاد حاشيه و کمرنگ کردن دستاوردها و موفقيت‌هاي اخير صورت گرفته است.
رييس هيات مديره باشگاه تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: ميانگين پرداختي به بازيکنان بين ۶۰ الي ۷۰ درصد است، اين درحالي است که تيم تهراني صدرنشين ليگ‌برتر، اخيراً ميزان پرداختي خود را به ۴۰ درصد رسانده است.
الياسي با تاکيد بر اينکه باشگاه قاطعانه با اين اقدام بازيکنان برخورد خواهد کرد، افزود: اين باشگاه با سرمايه و اعتبار بخش خصوصي در عرصه ملي و بين المللي آبروداري کرده و اجازه نمي‌دهيم که عده‌اي که با تحريک برخي افراد بيروني براي تيم حاشيه درست مي‌کنند، با احساسات ميليون‌ها هوادار بازي کنند و قطعا کميته انضباطي باشگاه در اسرع وقت نسبت به بررسي موضوع و صدور احکام جريمه‌اي اقدام خواهد کرد.
عباس الياسي در ادامه اظهاراتش خاطرنشان کرد: همانگونه بارها اعلام کرده‌ايم هيچ اسمي بزرگتر از تراکتور نيست و آقايان بايد خجالت زده باشند که مالک باشگاه در چنين وضعيت اقتصادي به تعهدات خود  پايبند بوده و حتي با درخواست افزايش مبلغ قرارداد چندين بازيکن که  قرارداد بلند مدت داشتند، موافقت نموده و حالا به جاي قدرداني، اعتراض کرده و تيم را به حاشيه مي‌برند.
وي اضافه کرد: مالک باشگاه مي‌توانست براساس قانون و طبق قرارداد تا پايان مدت قرارداد سه، چهار ساله اين بازيکنان، همان مبالغ توافق شده اوليه را پرداخت کند امّا براي بالا بردن روحيه و انگيزه بازيکنان، با افزايش چند برابري مبلغ قراردادشان موافقت کرد و آقايان اينگونه جواب محبت ايشان را دادند، اين اقدام مصداق بارز نمک نشناسي است. 
عباس الياسي همچنين از استعفاي مدير عامل و چند عضو هيات مديره باشگاه خبر داد و بيان داشت: اين نفرات به عنوان تيم اقتصادي وارد بدنه باشگاه شده بودند که پس از ناتواني در اجراي برنامه‌ها، استعفا دادند و طي روزهاي آينده اعضاي جديد هيات مديره و مديرعامل معرفي مي‌شوند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد