ورزش 3/ پپ گوارديولا، سرمربي منچسترسيتي شرايط اردوي تيمش پيش از ديدار مقابل برايتون را خوب توصيف کرد.
سيتيزن ها 10 روز ديگر در مهم ترين ديدار فصل خود در فينال ليگ قهرمانان به مصاف چلسي خواهند رفت. سيتي فردا شب نيز در ليگ برتر برابر برايتون صف آرايي مي کند و پپ گوارديولا در کنفرانس پيش از اين ديدار مدعي شد بهترين راه آماده شدن براي فينال، پيروزي در بازي هاي پيش رو در ليگ برتر است.


پپ گوارديولا گفت: "شرايط در اردوي منچسترسيتي واقعا خوب است. ما در شرايط مناسبي تمرين مي کنيم و همه متمرکز هستند. گوش کنيد، اين را براي همه مردم مي گويم، ما هرگز در گذشته شرايطي مانند اين را تجربه نکرده بوديم. براي اينکه همه بازيکنان تمرکز داشته باشند لازم نيست حتما به آنها چيزي بگوييد.
بازيکنان سيتي بايد ريتم خود را حفظ کرده تا در فينال بهترين عملکرد خود را ارائه دهند و تنها راه رسيدن به اين هدف تمرينات مناسب است. ما در شرايط مانند هميشه تمرين مي کنيم تا ديدار مقابل برايتون و اورتون را برگزار کرده و سپس در فينال ليگ قهرمانان در بهترين شکل ممکن وارد زمين شويم.
بعد از مسابقه با اورتون شش روز فرصت خواهيم داشت تا براي فينال آماده شويم و سپس در مورد آن مسابقه فکر خواهيم کرد. اگر براي ديدارهاي خود برابر برايتون و اورتون آماده نباشيم، نمي توانيم در شرايط خوبي پاي به ديدار فينال بگذاريم. فردا به دنبال کسب پيروزي هستيم و اين بهترين راه براي رسيدن به فينال است. من به بازيکنان گفتم در اتمام فصل براي چند روز فوتبال را فراموش کرده و در کنار خانواده و دوستان قبل از رسيدن به فينال لذت ببرند. فردا شب بازي کرده و در ادامه براي فينال آماده مي شويم.
فشار روي چلسي؟ نمي دانم، من در رختکن چلسي نيستم. ما بايد در آخرين ديدارهاي فصل خود را هرچه بهتر براي مسابقه فينال ليگ قهرمانان آماده کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد