طرفداري/ سرمربي منچسترسيتي از شکست تيمش مقابل برايتون مي گويد. 
پپ گوارديولا از شکست منچسترسيتي مقابل برايتون مي گويد.
تيم هاي برايتون و منچسترسيتي در چارچوب هفته 37 ليگ برتر انگليس به مصاف هم رفتند. اين ديدار در حالي که با نتيجه 2-0 به نفع سيتيزن ها پيگيري مي شد، در نهايت با کامبک عالي برايتون، 3-2 به سود تيم گراهام پاتر به پايان رسيد.
پپ گوارديولا، سرمربي منچسترسيتي در مصاحبه خود پس از بازي گفت: 
10 نفره بوديم اما خوب کار کرديم
ما قهرمان ليگ برتر انگليس هستيم و طي 4-5 روز آينده، جام را بالاي سر خواهيم برد. پس از آن قرار است خودمان را براي فينال اروپا آماده کنيم. نگرانم، چون اين فينال ليگ قهرمانان است و حريف بسيار سرسختي هم در پيش داريم. اما خب بايد اين را هم بگويم که با وجود يک يار کمتر در زمين، امروز حرکات فوق العاده اي از بازيکنان ديدم.
 هري کين
جذب هري کين در تابستان؟ سوال بعدي لطفا، او بازيکن تاتنهام است.
 تشکر از شيخ منصور
شيخ منصور، مالک باشگاه منچسترسيتي قصد دارد هزينه جابجايي و پرواز هواداران رسمي اين باشگاه را که تحت نظر باشگاه به پورتو مي روند تا تماشاگر فينال ليگ قهرمانان باشند را پرداخت کند. اين اقدام حدود 2 ميليون يورو براي شيخ اماراتي آب مي خورد. گوارديولا در اين خصوص گفت:
به شيخ منصور به خاطر اين اقدام با کلاس تبريک مي گويم، از طرف کل تيم از شما تشکر مي کنم.
 گوندوعان مصدوم است
او دچار يک مصدوميت جزئي شده بود، به خاطر ضربه اي که دريافت کرد. ايلکاي در نيمه دوم به خاطر مشکلي که در عضله اش داشت، نمي توانست به درستي بدود و تصميم گرفتيم که ريسک نکنيم. فردا از شرايط دقيق او باخبر مي شويم. پزشکان تيم که خوش بيني هستند.
 بايد بهتر از اينها کار کنيم
گل فيل فودن عالي بود اما خب خيلي سريع پس از آن گل اول را به حريف هديه داديم. بايد بيشتر مراقب باشيم و سعي کنيم بازي را 11 به 11 تمام کنيم. براي فينال ليگ قهرمانان بايد بهتر از اينها کار کنيم و در کل هميشه بايد تلاش مان اين باشد که با 11 بازيکن در زمين، بازي را به پايان برسانيم. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد