ورزش 3/ سرمربي تراکتور در تقابل با تيم‌هاي تبريزي رکورد خود را حفظ کرد.
 ماشين‌سازي پس از اينکه در دو ديدار خانگي اخيرش موفق به کسب امتياز از آلومينيوم اراک و سايپا شده بود، در ديدار معوقه مقابل تراکتور نيز به دنبال حفظ اين روند بود، اما نتوانست برابر سرمربي فصل گذشته‌اش شکست‌ناپذير بماند و شاگردان رسول خطيبي با نمايشي برتر موفق شدند به پيروزي برسند.


 
رسول خطيبي که در نيم‌فصل اول ليگ نوزدهم هدايت ماشين‌سازي را برعهده داشت و موفق به کسب پيروزي ۲ بر صفر مقابل تراکتورِ دنيزلي شده بود، در ديدار برگشت بخاطر جدايي از ماشين‌سازي در دربي آذربايجان حضور نداشت ولي ديروز شنبه دوباره تجربه بازي در تقابل تيم‌هاي تبريزي را به دست آورد.
خطيبي که تجربه سرمربيگري در تيم‌هاي مختلف تبريزي ازجمله ماشين‌سازي، گسترش فولاد و تراکتور را دارد، در دربي‌هاي فوتبال آذربايجان هيچ‌گاه شکست را تجربه نکرده بود که ديروز هم اين روند را مقابل تيم سابق خود حفظ کرد و موفق به کسب برتري ۲ بر صفر شد.


تراکتور با بردي که در ديدار معوقه مقابل ماشين‌سازي به دست آورد، يک پله صعود در جدول داشت و ضمن حضور در رده ششم جدول، فاصله‌اش با دو تيم بالاتر از خود را به دو امتياز و با استقلال به ۴ امتياز کاهش داد تا اميدوار به ادامه ليگ بيستم باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد