آخرين خبر/ پپ گوارديولا قصد دارد در سيتي يک خانه‌تکاني اساسي داشته باشد که کنار گذاشتن ۸ بازيکن از اين تيم است.
به گزارش فوتبالي، پپ از نتيجه به دست آمده در فينال ليگ قهرمانان راضي نيست و به همين دليل مي‌خواهد در سيتي تغييرات ايجاد کند. او در آستانه فتح ليگ قهرمانان بود. سيتي فصل گذشته قهرمان ليگ و جام اتحاديه شد اما عدم قهرماني در اروپا باعث اين خانه تکاني شده.
يکي از چند هدف پپ براي خريد تابستاني جک گريليش و هري کين هستند اما به دست آورد اين ۲ بازيکن اصلا کار آسان نيست و به همين دليل سيتي مجبور به فروش ۸ بازيکن است. در همين زمينه سايت the Athletic نوشته ايمريک لاپورت، گابريس خسوس، رحيم استرلينگ، ژائو کانسلو، رودري، بنجامين مندي، برناردو سيلوا و رياض محرز ممکن است در فصل جاري سيتي را ترک کنند.
برخي از اين بازيکنان چون خسوس در اين فصل پسرفت کرده‌اند و دقايق بازي‌شان کم بوده. برخي شامل لاپورت اسير نيمکت نشيني شدند و راهي به ترکيب اصلي نيافته‌اند و ديگر بازيکنان هم عملکردشان طوري بوده که پپ در فکر تغيير باشد. همچنين تعدادي از اين بازيکنان هم قراردادشان در آستانه اتمام است و اگر قراردادي جديد امضا نکنند سيتي به فکر فروش‌شان خواهد افتاد.
احتمال خروج تمام اين بازيکنان به صورت همزمان بعيد به نظر مي‌رسد اما با توجه به گزارش اتلتيک بايد فکر انقلاب در سيتي را جدي گرفت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد