آخرین خبر/ با اتفاقاتی که طی 48 ساعت گذشته برای مهاجم تیم ملی رخ داده، می‌توان امیدوار بود که او بر خلاف بازی با هنگ کنگ، جلوی بحرین نمایش قابل قبولی داشته باشد.
به گزارش فوتبالی، انتخاب گل طارمی به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان اروپا تنها اتفاق خوشحال‌کننده‌ای نبوده که طی یکی دو روز گذشته برای مهاجم ایرانی پورتو رخ داده و طارمی که در اولین فصل حضورش در پورتو، عملکرد بسیار خوبی داشت، طبق ادعای صفحه توییتری DragaoNews که یکی از صفحات هواداری پورتو محسوب می‌شود، به عنوان بهترین مهاجم لیگ پرتغال از دید هواداران پورتو هم انتخاب شده است.
این دو اتفاق، قطعا به لحاظ روحی می‌تواند تاثیر مثبتی روی طارمی بگذارد. بازیکنی که آخرین گل ملی‌اش در یک بازی رسمی مربوط به دیدار با کامبوج بوده که تیم ملی توانست 14 گل به حریفش بزند و طارمی در سه دیدار متوالی مقابل بحرین، عراق و هنگ کنگ موفق به گلزنی نشد و حالا باید دید او می‌تواند در بازی فردا شب مقابل بحرین، شرایط را به سود خودش و تیم ملی تغییر دهد؟
او و آزمون علیرغم نمایش دور از انتظارشان جلوی هنگ کنگ، کماکان امید اول گلزنی تیم دراگان اسکوچیچ هستند و فرداشب می‌توانند این موضوع را اثبات کنند که آنها در بازی با هنگ کنگ نخواستند خودشان را خسته کنند و نیرویشان را برای بازی با بحرین گذاشته بودند. فعلا بگذارید همه با این دید به بازی حساس فردا شب نگاه کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar