ورزش 3/ تیبو کورتوا، هم تیمی و دوست ادن هازارد، شایعات جدایی این بازیکن از رئال مادرید را رد کرد.
دوفصل ناامید کننده ادن هازارد در رئال مادرید باعث شده که این بازیکن نتواند قیمت بالای خود را توجیه کند و انتقادات زیادی نسبت به این ستاره بلژیکی مطرح شود. او دائما با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و در همین حال برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که امکان دارد رئال مادرید برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر هازارد را در تابستان به فروش برساند.
با این وجود هم تیمی و دوست صمیمی ادن هازارد یعنی تیبو کورتوا تمام شایعات پیرامون جدایی این بازیکن از رئال مادرید را رد کرده و می‌گوید: " من 100٪ مطمئن هستم که او می ماند. او نمی خواهد جدا شود. فقط مطبوعات مادرید در مورد ترک رئال مادرید توسط او مطلب می نویسند. او می خواهد ادامه دهد، بدون مصدومیت بازی کند و عناوین را کسب کند."


کورتوا در ادامه گفت: "در رئال مادرید همیشه و از همه انتقاد می شود. گرت بیل مورد انتقاد قرار گرفت اما او قهرمان لیگ قهرمانان شد و در فینال کیف یک گل زد. همه ما می دانیم که در مادرید از طرف مطبوعات و هواداران فشار و انتقاد وجود دارد. اما ادن می تواند از عهده این کار برآید. من او را به اندازه کافی می شناسم که این حرف ها را می زنم. او هنوز هم می تواند همه چیز را تغییر دهد. او هنوز هم می خواهد بازیکن مهمی برای مادرید باشد و عناوین را کسب کند."

 

 ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید