ورزش 3/ تیم ملی فوتبال جوانان زنان ایران آخرین دور آماده‌سازی خود پیش از شرکت در تورنمنت کافا را امروز آغاز کرد.
پس از اعلام لیست دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی جوانان زنان ایران، روز گذشته ملی‌پوشان وارد اردو شدند و پس از گذراندن تست کرونا، وارد قرنطینه شدند؛ امروز پاسخ تست همه ملی‌پوشان آمد و مشخص شد مورد کرونایی در اردوی تیم ملی وجود ندارد و این مسئله باعث شد تا اولین جلسه تمرینی تیم ملی جوانان صبح امروز در در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال زیر نظر مریم آزمون برگزار شود.
آزمون در این جلسه تمرینی بار دیگر دستورات تاکتیکی مدنظر خود را برای بازیکنان بازخوانی کرد و آن‌ها نیز در جریان تمرین امروز آن‌ها را انجام دادند؛ تیم ملی فوتبال زنان در حال حاضر آخرین اردوی خود پیش از سفر به تاجیکستان و حضور در تورنمنت کافا را پشت سر می‌گذارد.
کاروان تیم ملی فوتبال جوانان زنان ایران بامداد روز چهارشنبه 19 خرداد ماه تهران را به مقصد دوشنبه تاجیکستان ترک می‌کند تا در تورنمنت کافا به رقابت با تیم‌های افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و قرقیزستان بپردازد.
تیم ملی جوانان فوتبال زنان ایران در دو دوره اخیر برگزاری رقابت‌های کافا به عنوان نایب قهرمانی رقابت‌ها دست پیدا کرده است و آزمون امیدوار است در این دوره دختران ملی‌پوش بتوانند عنوان قهرمانی این تورنمنت با حضور تیم‌هایی از آسیای مرکزی را از آن خود کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید