آخرین خبر/ نقش کریم باقری در کادرفنی تیم ملی از فردا پررنگ تر می شود.
به گزارش فوتبالی، مدیران فدراسیون فوتبال و دراگان اسکوچیچ پیش از سفر به بحرین و برگزاری 4 بازی حساس در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 موفق شدند نظر مثبت باشگاه پرسپولیس و باقری را برای حضور در کنار تیم ملی در 4 بازی سرنوشت ساز تیم ملی جلب کنند تا یک مبصر هم روی نیمکت تیم ملی نشسته باشد.
باقری که یکی از بهترین هافبک های تاریخ فوتبال ایران بوده است، بعد خداحافظی از مستطیل سبز به عنوان دستیار با مربیان زیادی در پرسپولیس همکاری داشته و کارشناسان اعتقاد دارند او یکی از کسانی بوده که توانسته در هنگام بازیهای پرسپولیس به عنوان یک مبصر، حاشیه ها را جمع و جور کند.
همکاری و تاثیر گذاری باقری در تیم برانکوایوانکوویچ ، گابریل کالدرون و یحیی گل‌محمدی شاید زیاد از نظر فنی به چشم نیاید اما او خوب می تواند حاشیه ها را در حین بازی جمع و جور کند.
اسکوچیچ برای اینکه بتواند تیم ملی ایران را از شرایط سخت گروه C  در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر عبور دهد و در جنگ روانی عربها بازنده نباشد، حساب زیادی روی باقری باز کرده است.
چند عکس از تمرین روز گذشته تیم ملی در بحرین برای شما انتخاب کرده ایم که باقری حضور پر رنگی در تمرینات دارد و پا به پای ستاره های تیم ملی مشغول تمرین است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید