طرفداری/ فرهاد مجیدی به احمد سعادتمند حمله کرد.
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، از احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق استقلال، انتقاد شدیدی کرد.
همه از اختلافات فرهاد مجیدی و سعادتمند مطلع هستند. روز اولی که احمد سعادتمند مدیرعامل شد، فرهاد مجیدی به او تبریک نگفت و اختلافات مجیدی و سعادتمند از همان روز شروع شد. احمد سعادتمند هم در یک برنامه زنده تلویزیونی به انتقاد از این رفتار فرهاد مجیدی پرداخت.
رفتن سعادتمند به ایتالیا و مذاکره با استراماچونی، در حالی که فرهاد مجیدی بر مسند هدایت استقلال بود هم آتش اختلافات این دو را شعله ور تر کرد. کار به جایی رسید که مجیدی در دوران مدیریت سعادتمند بعد از پیروزی در دربی حذفی استعفا کرد و در نهایت بعد از ناکامی در فینال جام حذفی از استقلال جدا شد.
فرهاد مجیدی در افشاگری امروزش، به عملکرد سعادتمند در استقلال اشاره کرد و به او لقب عوام فریب داد تا مشخص شود همچنان از مدیرعامل سابق استقلال دلخور است.
فرهاد در بخشی از افشاگری خود گفت:
 در حال حاضر باشگاه باید ۶۰ میلیارد تومان پرداخت کند تا فقط تیم امسال را تسویه کنیم و اسپانسر هم بیش از مبلغ قراردادش پرداختی داشته است (حدود ۹۰ میلیارد تومان) و این یعنی فاجعه! فاجعه‌ ای که توسط مدیریت عوام فریب و دروغگوی قبلی اتفاق افتاده و تاوانش را باید هواداران و اعضای فعلی پرداخت کنند. طبق لیستی که از باشگاه گرفتم، بازیکنان فقط ۲۵ میلیارد تومان از قرارداد خود را گرفته‌اند و درآمد امسال هم پیش‌خور شده و سوال مهم و به شدت نگران کننده این است که ۶۰ میلیارد تومان باقی‌مانده را چطور می‌خواهند پرداخت کنند؟!
این در حالی است که پیش از این، احمد سعادتمند با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامی اش، سالروز تولد فرهاد مجیدی را به او تبریک گفته بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید