طرفداری/ هافبک سابق استقلال شرایط پیچیده ای برای بازگشت به ایران دارد.
هرچند باشگاه الدحیل با علی کریمی قطع همکاری کرده است ولی بازگشت او به تیم های ایرانی به این سادگی نخواهد بود.
علی کریمی بازیکنی است که فصل گذشته با باشگاه القطر قرارداد امضا کرد اما این بازیکن در نیم فصل به تیم الدحیل قرض داده شد تا هم مشکل هافبک دفاعی در این تیم حل شود و هم القطر بتواند بشار رسن را به خدمت بگیرد.
اما باشگاه الدحیل در روزهای اخیر خبر از قطع همکاری با علی کریمی داده است هرچند که قرارداد این بازیکن قرضی بوده و ستاره سابق استقلال طبق قانون باید به تیم القطر برگردد.
اما با توجه به اینکه باشگاه القطر بشار رسن عراقی را به جای علی کریمی به خدمت گرفته است، از هم اکنون گمانه زنی هایی به وجود آمده است که این بازیکن فصل آینده فوتبالش را در ایران ادامه می دهد.
با این حال، بازگشت علی کریمی به ایران چندان ساده نیست، چرا که این بازیکن قانونا بازیکن باشگاه القطر است و در صورتی که این باشگاه او را نخواهد، کریمی می تواند بماند و کل پول فصل آینده اش را بگیرد. معمولا در این شرایط باشگاه قطری برای فرار از پرداخت غرامت بازیکن را به تیمی دیگر در این کشور می دهند و یا با او برای فسخ قرارداد توافق می کنند.
بنابراین فقط در حالتی که مدیران باشگاه القطر بر سر فسخ قرارداد با کریمی توافق کنند (دقیقا مثل اتفاقی که برای مهدی ترابی رخ داد و او به پرسپولیس برگشت) این بازیکن می تواند به ایران برگردد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید