ورزش 3/ تیم زنان بارسلونا با بازگشتی بزرگ موفق شد در ال کلاسیکو و در حضور 2739 تماشاگر، رئال مادرید را مغلوب بکند.
بر خلاف تیم مردان، تیم زنان بارسلونا در این فصل عملکرد فوق العاده ای داشته و اخیرا موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا و البته سه گانه شده است. تیم زنان بارسلونا امروز در شرایطی موفق به کسب پیروزی 2-3 برابر رئال مادرید شد که پیش از این قهرمانی این تیم در لیگ مسجل شده بود و این مسابقه برای آنها حکم تشریفاتی داشت.

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در ثانیه 9 توسط پریسیلا به گل رسید، اما بارسلونا خیلی زود در صدد جبران برآمده و در دقیقه دوم توسط برونا ویلامالا به گل تساوی دست یافت. رئال مادرید حملات خود را در ادامه داد و این اوهاله بود که در دقیقه 38 موفق به زدن گل دوم هم شد تا این تیم با برتری 1-2 راهی رختکن شود.
اما بارسلونا در نیمه دوم تیمی متفاوت نشان داده و با گل های مارتا تورخن در دقیقه 63 و پاتری گیخارو در دقیقه 73، دست به بازگشتی بزرگ زده و در دیداری که دو بار عقب افتاده بود، در نهایت با نتیجه 2-3 پیروز شد. بارسلونا چندی قبل با کسب برتری مقتدرانه برابر چلسی در فینال لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود و حالا با کسب پیروزی برابر رئال مادرید، شیرینی این فصل درخشان را برای خود دو چندان کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید