ورزش 3/ هافبک دفاعی باتجربه تیم فوتبال نساجی، نمایش خوبی برای تیمش در اردوی استانبول داشت و یکی از بهترین‌های نساجی بود.
در شرایطی اردوی تیم فوتبال نساجی در استانبول ترکیه به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که به جز گذراندن تمرینات آماده‌سازی، آمادگی شاگردان ساکت الهامی در دو دیدار دوستانه مقابل تیم‌های دگرمن‌دره اسپور و جویزلی آنودولو ترکیه محک زده شد؛ دیدار اول با گل دقایق پایانی شاهین ثاقبی با نتیجه تساوی به پایان رسید.
اما در مصاف دوم مقابل جویزلی آنودولو نتیجه‌ای متفاوت رقم خورد و شاگردان الهامی موفق شدند حریف نه‌چندان نام‌آشنای خود را با پنج گل تحقیر کنند؛ در این جشنواره گل نساجی مقابل حریف ترکیه‌ای، هافبک دفاعی باتجربه این تیم نقش پررنگی را داشت و ایوب کلانتری توانست دو گل از پنج گل تیمش را در جدال با جویزلی آنودولو رقم بزند.


او ابتدا در نیمه نخست گل دوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد و سپس در نیمه دوم توانست گل چهارم نساجی و گل دوم خودش در اردوی استانبول را به تور دروازه جویزلی آنودولو بچسباند تا با آمادگی کامل و در شرایطی مناسب، مهیای شروع لیگ برتر شده باشد.
زوج ایوب کلانتری و اکبر صادقی در میانه میدان نساجی می‌تواند کمربند میانی این تیم را در مقابل رقبا قدرتمند کند، چرا که هر دو بازیکن هم در کارهای دفاعی مشارکت خوبی دارند و هم در بازیسازی و شوت‌زنی از پشت محوطه جریمه حریف، موفق عمل می‌کنند و حضور این دو بازیکن می‌تواند به بهبود شرایط نساجی و آسودگی خیال کادرفنی از میانه زمین کمک شایانی را کند.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید