ورزش 3/ کوین دی بروین، ستاره منچسترسیتی، از سوی اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.
مراسم انتخاب بهترین های فوتبال انگلیس از سوی اتحادیه بازیکنان حرفه‌ای امشب برگزار شد و کوین دی بروین که نقش مهمی در قهرمانی منچسترسیتی در رقابت های این فصل داشت، توانست برای دومین فصل پیاپی این جایزه را از آن خود کند. این ستاره 29 ساله بلژیکی در 25 دیداری که برای سیتی انجام داد، 6 گل زد و 12 پاس گل داد.


دی بروین برای رسیدن به این جایزه توانست روبن دیاس، ایلکای گوندوگان، فیل فودن، هری کین و برونو فرناندس را پشت سر بگذارد.
او که اکنون همراه با تیم ملی بلژیک خود را برای رقابت های یورو 2020 آماده می‌کند، در پیامی ویدیویی که به این مراسم ارسال کرد، گفت:" این واقعیت که بازیکنان من را برای این جایزه انتخاب کردند، به این معنی است که واقعا خوب کار کردم.
من این فصل بیشتر در زمین و خارج آن به یک لیدر تبدیل شدم. چیزهای زیادی در مورد خودم یاد گرفتم؛ در مورد شیوه ای که تیم کار می کند و این به من در آینده کمک می کند.
شما همیشه به دنبال بردن همه جام ها همراه تیم هستید و واضح است که اگر جامی مانند این را ببرید، این احتمالا مهمترین جایزه فردی است که در لیگ وجود دارد.
انتخاب شدن توسط همکارانی که در هر دیدار با شما رقابت می کنند، چیزهای زیادی را نشان می دهد. به نظر من، آنها کسانی هستند که بیشتر از همه در مورد فوتبال می دانند و تلاش می کنند تا به بهترین سطح برسند."همچنین فیل فودن، ستاره جوان منچسترسیتی، به عنوان بازیکن جوان سال انتخاب شد و فران کربی، ستاره تیم زنان چلسی، هم عنوان بهترین زن فصل فوتبال انگلیس را به خود اختصاص داد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید