طرفداری/ دراگان اسکوچیچ خوب می داند بحرین، هنگ کنگ نیست که ملی پوشان ایران با توانایی فردی لایه های دفاعی اش را باز کنند. برای بردن بحرین باید برنامه داشت و نباید به نبوغ بازیکنان دلخوش بود، این دلخوشی را ویلموتس هم داشت اما باخت...
باخت ایران مقابل بحرین که با ویلموتس رقم خورد و ما را اینگونه به دردسر انداخت، محصول تکیه بیش از اندازه به خلاقیت فردی ملی پوشان بود، ملی پوشانی که حریف راه ارتباطی میان آنها را قطع کرد و سه امتیاز را از چنگ شان در آورد.
 شاید خیلی ها فکر کنند دراگان اصلا نیازی به شناخت بحرین ندارد و همین که تیم خودش را بشناسد، برای بردن بحرین کافی است اما مارک ویلموتس هم در دور رفت همین اشتباه را مرتکب شد. او بیش از اندازه روی توانایی بازیکنان تیم ملی تکیه کرد. حرف مارک ویلموتس به ملی پوشان این بود که شما از بحرین سرتر هستید و توانایی های فنی شما برای بردن حریف کفایت می کند اما در میدان عمل، تیم ملی که بیش از حد به بازیکنان خود اتکا کرده بود، مقابل بحرین تسلیم شد چرا که بحرینی ها تیم بی برنامه ما را از کار انداختند و مانع خلق موقعیت برای عناصر تهاجمی تیم ملی بر روی دروازه خودشان شدند.
امیدواریم اسکوچیچ اشتباه ویلموتس را تکرار نکند و برای بازی با بحرین برنامه گروهی و مهم تر از همه برای توپ رسانی به عناصر تهاجمی تیم ملی برنامه های کاربردی داشته باشد. آنهایی که تمرینات تیم ملی را دنبال می کنند، می گویند همین طور است و او در بازی اول دستش را رو نکرد. شاهدان عینی می گویند نوع بازی ایران با هنگ کنگ برای فریب بحرین بود و آنچه در تمرینات مرور می شد، در بازی با بحرین پیاده می شود.
 در پیش داوری ها، تیم ملی با ترکیب بیرانوند، محرمی، کنعانی زادگان، پورعلی گنجی، امیری، حاج صفی، سعید عزت اللهی، علی قلی زاده، مهدی ترابی، سردار آزمون و مهدی طارمی به میدان می رود اما می گویند دراگان اسکوچیچ برای ما و شما دو غافلگیری اساسی دارد. او طی روزهای گذشته برنامه هایی را مرور کرده که مقابل بحرین پیاده می شود. خوشبینیم آنچه می شنویم واقعیت داشته باشد. چراکه فوتبال ما بیشتر از همیشه به این برد نیاز دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید