طرفداری/ رئیس باشگاه پاریسن‌ژرمن کاملا از ماندن ام‌باپه مطمئن است.
ناصر الخلیفی در مورد کیلیان ام‌باپه و مائوریسیو پوچتینو، موضوعات مهمی را مطرح کرده است.
به نقل از RMC Sport، چند وقتی است که پاریسن ژرمن و کیلیان ام باپه برای تمدید قراردادی که تا سال 2022 اعتبار دارد، در حال مذاکره هستند. اینکه دو طرف تا به این لحظه به توافقی دست پیدا نکرده اند، باعث شده تا شایعاتی مبنی بر خروج ستاره فرانسوی ایجاد شود. همچنین در مورد سرمربی پاری سن ژرمن، مائوریسیو پوچتینو نیز طی چند روز گذشته اخباری مبنی بر درخواست جدایی و تمایلش برای نشستن روی نیمکت رئال مادرید مطرح شد. ناصر الخیلفی، ریاست باشگاه پاری سن ژرمن در مورد این دو عنصر مهم پاریسی ها، مصاحبه ای انجام داده است:
ام باپه می‌ماند
شفاف می گویم: کیلیان در پاریس می ماند. ما هیچ وقت او را به فروش نمی رسانیم و او نیز هیچ وقت به صورت آزاد از تیم ما جدا نخواهد شد. هیچ وقت هم قرار نیست که جزئیات مذاکرات تمدید قرارداد را در رسانه ها اعلام کنم؛ تنها چیزی که می توانم بگویم این است که اوضاع میان طرفین، در حال پیشرفت است. امیدوارم که ما به منافع مشترک برسیم. اینجا پاریس است، این کشور، کشور کیلیان است. ماموریت او این است که نه تنها یک فوتبالیست باشد، بلکه سطح لیگ، فوتبال فرانسه و فوتبال پایتخت را افزایش دهد. کیلیان خارق العاده است، چه به عنوان یک شخص و چه به عنوان یک ورزشکار. او در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان جهان است و طی سال های آینده توپ طلا رامی برد، من 100٪ مطمئن هستم. او در این باشگاه تمام چیزهایی را که برای تمدید قرارداد لازم است، در اختیار دارد. کجا می تواند برود؟ کدام باشگاه ها در حال حاضر می توانند از نظر جاه طلبی و پروژه با پاری سن ژرمن رقابت کنند؟ ما نیز به عنوان مدیران باشگاه جاه طلب هستیم، اما خب قرار نیست که جذب بازیکن یا مربی باشگاه، منوط به تصمیمات کیلیان باشد. 
پوچتینو در اندیشه فصل آینده است
 در پایان فصل من 2 جلسه با پوچتینو داشتم، هر کدام از آنها 2 الی 3 ساعت طول کشید. او هرگز دیدگاه و نگرشی برای خروج از باشگاه نداشت. دقیقا برعکس، فکر و ذهن مائوریسیو کاملا درگیر این موضوعات بود: باشگاه، ساختار تیم، سازماندهی و آنچه که برای فصل آینده نیاز دارد. او تقریبا هر روز با لئوناردو راجع به بازار نقل و انتقالات، بازیکنان و ... صحبت می کند. این شایعاتی که در مورد خروج او عنوان می شوند،  واقعا مرا ناراحت می کنند. انتشار چنین اخباری واقعا مناسب و درخور نیست. مائوریسیو از ژانویه در پاریس حضور دارد و هنوز 2 سال دیگر از قراردادش باقی مانده است. او سرمربی ماست. برخی افراد سعی می کنند با استفاده از نام پوچتینو و ام باپه برای ما ایجاد مزاحمت کنند اما ما با هم هستیم هیچ کس نمی تواند ما را با اینطور مسائل از هم جدا کند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید