طرفداری/  تیم ملی ایران مدتی است با شرکت آل اشپورت به عنوان اسپانسر پیراهن خود کار می کند، برندی که از فعالیت آن در فوتبال ایران بیش از یک دهه می گذرد و تعداد زیادی از تیم های لیگ برتری از آن استفاده می کنند.  
اما امروز صبح یک عکس و یک ویدئو عجیب از پیراهن های تیم ملی منتشر شد، عکسی که در آن فردی که پیراهن های تیم ملی را برتن دارد، در حال شماره زنی پیراهن های سفید تیم ملی است، پیراهن هایی که به نظر می رسد قرار است امشب در بازی با بحرین مورد استفاده قرار بگیرند.
در این بین چند سوال مهم در ذهن هواداران فوتبال به وجود آمده است، سوال اول اینکه اگر پیراهن های تیم ملی اوریجینال است، آیا نباید شرکت آل اشپورت شماره گذاری روی پیراهن ها را انجام می داد؟
سوال دوم این است به فرض آل اشپورت پیراهن های تیم ملی را بدون شماره تحویل داده است، آیا فدراسیون نمی توانست شماره گذاری پیراهن ها را در تهران انجام بدهد تا مجبور نشود هزینه اضافه حضور یک فرد غیر ضروری در بحرین را پرداخت کند؟
سوال سوم اینکه فدراسیون باید توضیح بدهد اینکه حضور هر فرد در بحرین 300 میلیون تومان برای فدراسیون فوتبال آب می خورد، چقدر صحت دارد؟
آنچه مسلم است از زمان حضور تیم ملی ایران در بحرین حضور افراد غیر ضروری مورد بحث بوده و هنوز فدراسیون فوتبال واکنشی نسبت به این اتفاقات نشان نداده است.  


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید